Знятий з виробництва
Характеристики Процесор INTEL Core™ i7-4930K (BX80633I74930K)
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Сокет | 2011 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Базова тактова частота процесора | 3.4 GHz |
| Максимальний TDP | 130 Вт |
| Техпроцес | 22nm |
| Кеш-пам'ять | 12Mb |
| Частота системної шини | 5 GT/s |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 6x256KB |
| Виробник | INTEL |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Процесор INTEL Core™ i7-4930K (BX80633I74930K)
2011, 6 ядер, 3.4 GHz, Максимальний TDP - 130 Вт, 22nm, Кеш-пам'ять - 12Mb, 5 GT/s, L2: 6x256KB
Знятий з виробництва
Характеристики Процесор INTEL Core™ i7-4930K (BX80633I74930K)
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Сокет | 2011 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Базова тактова частота процесора | 3.4 GHz |
| Максимальний TDP | 130 Вт |
| Техпроцес | 22nm |
| Кеш-пам'ять | 12Mb |
| Частота системної шини | 5 GT/s |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 6x256KB |
| Виробник | INTEL |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Процесор INTEL Core™ i7-4930K (BX80633I74930K)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації
Відгуки та питання покупців Процесор INTEL Core™ i7-4930K (BX80633I74930K)