Знятий з виробництва
Характеристики Процесор INTEL Core™ i5 4460T (CM8064601561827)
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Сокет | 1150 |
| Кількість ядер | 4 ядра |
| Базова тактова частота процесора | 1.9 GHz |
| Максимальний TDP | 35 Вт |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 2x1024KB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 6MB |
| Покоління процесорів Intel | Haswell |
| Тип поставки | Tray |
| Виробник | INTEL |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Процесор INTEL Core™ i5 4460T (CM8064601561827)
Процесор INTEL Core ™ i5 4460T (CM8064601561827) - 4-ядерний процесор, Socket LGA1150, частота 3200 МГц, обсяг кеша L2 / L3: 1024 Кб / 6144 Кб, ядро Haswell, техпроцес 22 нм, інтегроване графічне ядро, вбудований контроллер пам'яті.
1150, 4 ядра, 1.9 GHz, Максимальний TDP - 35 Вт, L2: 2x1024KB, L3: 6MB, Haswell, Tray
Знятий з виробництва
Характеристики Процесор INTEL Core™ i5 4460T (CM8064601561827)
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Сокет | 1150 |
| Кількість ядер | 4 ядра |
| Базова тактова частота процесора | 1.9 GHz |
| Максимальний TDP | 35 Вт |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 2x1024KB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 6MB |
| Покоління процесорів Intel | Haswell |
| Тип поставки | Tray |
| Виробник | INTEL |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Процесор INTEL Core™ i5 4460T (CM8064601561827)
Процесор INTEL Core ™ i5 4460T (CM8064601561827) - 4-ядерний процесор, Socket LGA1150, частота 3200 МГц, обсяг кеша L2 / L3: 1024 Кб / 6144 Кб, ядро Haswell, техпроцес 22 нм, інтегроване графічне ядро, вбудований контроллер пам'яті.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації