Знятий з виробництва
Характеристики Процесор INTEL Core™ i5 3330 (BX80637I53330)
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Сокет | 1155 |
| Кількість ядер | 4 ядра |
| Базова тактова частота процесора | 3.0 GHz |
| Максимальний TDP | 77 Вт |
| Техпроцес | 22nm |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 4x256KB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 6MB |
| Тип поставки | BOX |
| Виробник | INTEL |
Опис Процесор INTEL Core™ i5 3330 (BX80637I53330)
Процесор i5 3330 (BX80637I53330) відноситься до першого покоління лінійки Core i5, що забезпечує високу продуктивність в самих ресурсоемніх додатках. Цей чіп побудований з використанням 22-нм технології і має кеш-пам'ять третього рівня об'ємом 6 МБ, благодяря чому забезпечується його висока ефективність при низькому енергоспоживанні.
1155, 4 ядра, 3.0 GHz, Максимальний TDP - 77 Вт, 22nm, L2: 4x256KB, L3: 6MB, BOX
Знятий з виробництва
Характеристики Процесор INTEL Core™ i5 3330 (BX80637I53330)
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Сокет | 1155 |
| Кількість ядер | 4 ядра |
| Базова тактова частота процесора | 3.0 GHz |
| Максимальний TDP | 77 Вт |
| Техпроцес | 22nm |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 4x256KB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 6MB |
| Тип поставки | BOX |
| Виробник | INTEL |
Опис Процесор INTEL Core™ i5 3330 (BX80637I53330)
Процесор i5 3330 (BX80637I53330) відноситься до першого покоління лінійки Core i5, що забезпечує високу продуктивність в самих ресурсоемніх додатках. Цей чіп побудований з використанням 22-нм технології і має кеш-пам'ять третього рівня об'ємом 6 МБ, благодяря чому забезпечується його висока ефективність при низькому енергоспоживанні.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації
Відгуки та питання покупців Процесор INTEL Core™ i5 3330 (BX80637I53330)