Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Процесор INTEL Core™ i5 14600KF (BX8071514600KF)
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Сокет | 1700 |
| Кількість ядер | 14 ядер |
| Кількість потоків | 20 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 3.5 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 5.3 GHz |
| Максимальний TDP | 125 Вт |
| Техпроцес | 10nm |
| Кеш-пам'ять | 24 MB Intel Smart Cache |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 24MB |
Опис Процесор INTEL Core™ i5 14600KF (BX8071514600KF)









Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Процесор INTEL Core™ i5 14600KF (BX8071514600KF)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Процесор INTEL Core™ i5 14600KF (BX8071514600KF)
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Сокет | 1700 |
| Кількість ядер | 14 ядер |
| Кількість потоків | 20 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 3.5 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 5.3 GHz |
| Максимальний TDP | 125 Вт |
| Техпроцес | 10nm |
| Кеш-пам'ять | 24 MB Intel Smart Cache |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 24MB |
Опис Процесор INTEL Core™ i5 14600KF (BX8071514600KF)









Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше
Відгуки та питання покупців Процесор INTEL Core™ i5 14600KF (BX8071514600KF)