1200, 6 ядер, 12 потоків, 2.8 GHz, 4.8 GHz, Максимальний TDP - 65 Вт, 14nm, Кеш-пам'ять - 12 MB Intel Smart Cache, 8 GT/s, Intel UHD Graphics 750, Rocket Lake, BOX
Знятий з виробництва
Характеристики Процесор INTEL Core™ i5 11600 (BX8070811600)
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Сокет | 1200 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 2.8 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.8 GHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Техпроцес | 14nm |
| Кеш-пам'ять | 12 MB Intel Smart Cache |
| Частота системної шини | 8 GT/s |
Опис Процесор INTEL Core™ i5 11600 (BX8070811600)
Процесор Intel Core i5-11600 11-го покоління для настільних ПК оптимізований для ігор, творчості та продуктивності з підтримкою PCIe Gen 4.0. Сумісність з материнськими платами на базі чіпсетів серії 500.
1200, 6 ядер, 12 потоків, 2.8 GHz, 4.8 GHz, Максимальний TDP - 65 Вт, 14nm, Кеш-пам'ять - 12 MB Intel Smart Cache, 8 GT/s, Intel UHD Graphics 750, Rocket Lake, BOX
Знятий з виробництва
Характеристики Процесор INTEL Core™ i5 11600 (BX8070811600)
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Сокет | 1200 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 2.8 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.8 GHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Техпроцес | 14nm |
| Кеш-пам'ять | 12 MB Intel Smart Cache |
| Частота системної шини | 8 GT/s |
Опис Процесор INTEL Core™ i5 11600 (BX8070811600)
Процесор Intel Core i5-11600 11-го покоління для настільних ПК оптимізований для ігор, творчості та продуктивності з підтримкою PCIe Gen 4.0. Сумісність з материнськими платами на базі чіпсетів серії 500.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше