Характеристики Процесор INTEL Core™ i5 11500 (BX8070811500)
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Сокет | 1200 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 2.7 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.6 GHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Техпроцес | 14nm |
| Кеш-пам'ять | 12 MB Intel Smart Cache |
| Частота системної шини | 8 GT/s |
Опис Процесор INTEL Core™ i5 11500 (BX8070811500)
Процесор Intel Core i5-11500 11-го покоління для настільних ПК оптимізований для ігор, творчості та продуктивності з підтримкою PCIe Gen 4.0. Сумісність з материнськими платами на базі чіпсетів серії 500.
Характеристики Процесор INTEL Core™ i5 11500 (BX8070811500)
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Сокет | 1200 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 2.7 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.6 GHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Техпроцес | 14nm |
| Кеш-пам'ять | 12 MB Intel Smart Cache |
| Частота системної шини | 8 GT/s |
Опис Процесор INTEL Core™ i5 11500 (BX8070811500)
Процесор Intel Core i5-11500 11-го покоління для настільних ПК оптимізований для ігор, творчості та продуктивності з підтримкою PCIe Gen 4.0. Сумісність з материнськими платами на базі чіпсетів серії 500.
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації