Характеристики Процесор INTEL Core™ i3 7300 (BX80677I37300)
| Сімейство процесора | Intel Core i3 |
| Сокет | 1151 |
| Кількість ядер | 2 ядра |
| Кількість потоків | 4 потоки |
| Базова тактова частота процесора | 4.0 GHz |
| Максимальний TDP | 51 Вт |
| Техпроцес | 14nm |
| Кеш-пам'ять | 4 MB Intel Smart Cache |
| Частота системної шини | 8 GT/s |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 64 GB |
Опис Процесор INTEL Core™ i3 7300 (BX80677I37300)
Процесор INTEL Core™ i3 7300 (BX80677I37300)
Потужні швидкі процесори Intel Core 7-го покоління з малим часом відгуку здатні задовольнити всім вашим потребам. Відкривайте файли і програми швидко, перемикайтеся між програмами та веб-сторінками без затримок. Тактова частота процесора - 4,0 ГГц.
Безпрецедентна потужність і малий час відгуку разом з простими у використанні вбудованими засобами безпеки дозволяють працювати, грати і творити так швидко і так ефективно, як ви захочете. Крім того, завдяки підтримці чудової роздільної здатності 4K процесори Intel Core 7-го покоління забезпечать вам як ніколи реалістичне відчуття занурення в розваги та ігри — вдома і в дорозі.
Оцініть ультрависоку чіткість відтворення контенту, чистоту і різкість зображення в роздільній здатності 4K. Завдяки збільшеному в 4 рази в порівнянні з екранами Full HD кількістю точок ви отримаєте більш чіткі і чисті зображення і як ніколи повний ефект присутності.
Характеристики Процесор INTEL Core™ i3 7300 (BX80677I37300)
| Сімейство процесора | Intel Core i3 |
| Сокет | 1151 |
| Кількість ядер | 2 ядра |
| Кількість потоків | 4 потоки |
| Базова тактова частота процесора | 4.0 GHz |
| Максимальний TDP | 51 Вт |
| Техпроцес | 14nm |
| Кеш-пам'ять | 4 MB Intel Smart Cache |
| Частота системної шини | 8 GT/s |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 64 GB |
Опис Процесор INTEL Core™ i3 7300 (BX80677I37300)
Процесор INTEL Core™ i3 7300 (BX80677I37300)
Потужні швидкі процесори Intel Core 7-го покоління з малим часом відгуку здатні задовольнити всім вашим потребам. Відкривайте файли і програми швидко, перемикайтеся між програмами та веб-сторінками без затримок. Тактова частота процесора - 4,0 ГГц.
Безпрецедентна потужність і малий час відгуку разом з простими у використанні вбудованими засобами безпеки дозволяють працювати, грати і творити так швидко і так ефективно, як ви захочете. Крім того, завдяки підтримці чудової роздільної здатності 4K процесори Intel Core 7-го покоління забезпечать вам як ніколи реалістичне відчуття занурення в розваги та ігри — вдома і в дорозі.
Оцініть ультрависоку чіткість відтворення контенту, чистоту і різкість зображення в роздільній здатності 4K. Завдяки збільшеному в 4 рази в порівнянні з екранами Full HD кількістю точок ви отримаєте більш чіткі і чисті зображення і як ніколи повний ефект присутності.
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації