1151, 2 ядра, 4 потоки, 3.7 GHz, Максимальний TDP - 51 Вт, 14nm, Кеш-пам'ять - 3 MB Intel Smart Cache, 8 GT/s, GPU 443MHz, Skylake, Tray
Знятий з виробництва
Характеристики Процесор INTEL Core™ i3 6100 (CM8066201927202)
| Сімейство процесора | Intel Core i3 |
| Сокет | 1151 |
| Кількість ядер | 2 ядра |
| Кількість потоків | 4 потоки |
| Базова тактова частота процесора | 3.7 GHz |
| Максимальний TDP | 51 Вт |
| Техпроцес | 14nm |
| Кеш-пам'ять | 3 MB Intel Smart Cache |
| Частота системної шини | 8 GT/s |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 64 GB |
Опис Процесор INTEL Core™ i3 6100 (CM8066201927202)
Процесор INTEL Core ™ i3 6100 відноситься до нового покоління процесорів лінійки Skylake. Модель виконана по 14 нм техпроцесу і відрізняється підвищеною продуктивністю і зменшеним енергоспоживанням.
Процесор має два ядра, які працюють на частоті 3,7 ГГц. Потужність TDP становить 51 Вт. Процесор комплектується інтегрованою графікою Intel HD 530, яка є 9 поколінням і підтримує як DirectX 12, OpenGL 4.4, а також підтримує апаратне декодування формату HEVC (H.265).
Процесор має два ядра, які працюють на частоті 3,7 ГГц. Потужність TDP становить 51 Вт. Процесор комплектується інтегрованою графікою Intel HD 530, яка є 9 поколінням і підтримує як DirectX 12, OpenGL 4.4, а також підтримує апаратне декодування формату HEVC (H.265).
1151, 2 ядра, 4 потоки, 3.7 GHz, Максимальний TDP - 51 Вт, 14nm, Кеш-пам'ять - 3 MB Intel Smart Cache, 8 GT/s, GPU 443MHz, Skylake, Tray
Знятий з виробництва
Характеристики Процесор INTEL Core™ i3 6100 (CM8066201927202)
| Сімейство процесора | Intel Core i3 |
| Сокет | 1151 |
| Кількість ядер | 2 ядра |
| Кількість потоків | 4 потоки |
| Базова тактова частота процесора | 3.7 GHz |
| Максимальний TDP | 51 Вт |
| Техпроцес | 14nm |
| Кеш-пам'ять | 3 MB Intel Smart Cache |
| Частота системної шини | 8 GT/s |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 64 GB |
Опис Процесор INTEL Core™ i3 6100 (CM8066201927202)
Процесор INTEL Core ™ i3 6100 відноситься до нового покоління процесорів лінійки Skylake. Модель виконана по 14 нм техпроцесу і відрізняється підвищеною продуктивністю і зменшеним енергоспоживанням.
Процесор має два ядра, які працюють на частоті 3,7 ГГц. Потужність TDP становить 51 Вт. Процесор комплектується інтегрованою графікою Intel HD 530, яка є 9 поколінням і підтримує як DirectX 12, OpenGL 4.4, а також підтримує апаратне декодування формату HEVC (H.265).
Процесор має два ядра, які працюють на частоті 3,7 ГГц. Потужність TDP становить 51 Вт. Процесор комплектується інтегрованою графікою Intel HD 530, яка є 9 поколінням і підтримує як DirectX 12, OpenGL 4.4, а також підтримує апаратне декодування формату HEVC (H.265).
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації