Знятий з виробництва
Характеристики Процесор INTEL Core™ i3 3245 (BX80637I33245)
| Сімейство процесора | Intel Core i3 |
| Сокет | 1155 |
| Кількість ядер | 2 ядра |
| Базова тактова частота процесора | 3.4 GHz |
| Максимальний TDP | 55 Вт |
| Техпроцес | 22nm |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 2x256KB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 3MB |
| Тип поставки | BOX |
| Виробник | INTEL |
Опис Процесор INTEL Core™ i3 3245 (BX80637I33245)
INTEL Core ™ i3 3245 (BX80637I33245)
Відмінні особливості:
Високий рівень продуктивності
Вбудована графіка
Захист даних Anti-Theft
Підвищення швидкості роботи пам'яті
Відмінні особливості:
Високий рівень продуктивності
Вбудована графіка
Захист даних Anti-Theft
Підвищення швидкості роботи пам'яті
1155, 2 ядра, 3.4 GHz, Максимальний TDP - 55 Вт, 22nm, L2: 2x256KB, L3: 3MB, BOX
Знятий з виробництва
Характеристики Процесор INTEL Core™ i3 3245 (BX80637I33245)
| Сімейство процесора | Intel Core i3 |
| Сокет | 1155 |
| Кількість ядер | 2 ядра |
| Базова тактова частота процесора | 3.4 GHz |
| Максимальний TDP | 55 Вт |
| Техпроцес | 22nm |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 2x256KB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 3MB |
| Тип поставки | BOX |
| Виробник | INTEL |
Опис Процесор INTEL Core™ i3 3245 (BX80637I33245)
INTEL Core ™ i3 3245 (BX80637I33245)
Відмінні особливості:
Високий рівень продуктивності
Вбудована графіка
Захист даних Anti-Theft
Підвищення швидкості роботи пам'яті
Відмінні особливості:
Високий рівень продуктивності
Вбудована графіка
Захист даних Anti-Theft
Підвищення швидкості роботи пам'яті
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації