Знятий з виробництва
Характеристики Процесор INTEL Celeron G465 (BX80623G465)
| Сімейство процесора | Intel Celeron |
| Сокет | 1155 |
| Кількість ядер | 1 ядро |
| Базова тактова частота процесора | 1.9 GHz |
| Максимальний TDP | 35 Вт |
| Техпроцес | 32nm |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 1MB |
| Графічне ядро | Intel HD Graphics |
| Тип поставки | BOX |
| Виробник | INTEL |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Процесор INTEL Celeron G465 (BX80623G465)
Процесcор Intel Celeron G465 (BX80623G465) - це бюджетний процесор на новій архітектурі Sandy
idge під прогресивну настільну платформу c роз'ємом LGA 1155.
idge під прогресивну настільну платформу c роз'ємом LGA 1155.
1155, 1 ядро, 1.9 GHz, Максимальний TDP - 35 Вт, 32nm, L2: 1MB, Intel HD Graphics, BOX
Знятий з виробництва
Характеристики Процесор INTEL Celeron G465 (BX80623G465)
| Сімейство процесора | Intel Celeron |
| Сокет | 1155 |
| Кількість ядер | 1 ядро |
| Базова тактова частота процесора | 1.9 GHz |
| Максимальний TDP | 35 Вт |
| Техпроцес | 32nm |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 1MB |
| Графічне ядро | Intel HD Graphics |
| Тип поставки | BOX |
| Виробник | INTEL |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Процесор INTEL Celeron G465 (BX80623G465)
Процесcор Intel Celeron G465 (BX80623G465) - це бюджетний процесор на новій архітектурі Sandy
idge під прогресивну настільну платформу c роз'ємом LGA 1155.
idge під прогресивну настільну платформу c роз'ємом LGA 1155.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації