Характеристики Процесор INTEL Celeron G3920 (BX80662G3920)
| Сімейство процесора | Intel Celeron |
| Сокет | 1151 |
| Кількість ядер | 2 ядра |
| Кількість потоків | 2 потоки |
| Базова тактова частота процесора | 2.9 GHz |
| Максимальний TDP | 51 Вт |
| Техпроцес | 14nm |
| Кеш-пам'ять | 2 MB Intel Smart Cache |
| Частота системної шини | 8 GT/s |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 64 GB |
Опис Процесор INTEL Celeron G3920 (BX80662G3920)
Процесор INTEL Celeron G3920 (BX80662G3920)
Процесор Intel Celeron 6-го покоління, з кодовою назвою мікроархітектури Skylake. Платформа нового покоління Intel Celeron пропонує продуктивність, необхідну в повсякденних обчисленнях, і новітні можливості, такі як сенсорний ввід і технологія Intel Ready Mode, що забезпечують «постійну готовність ПК до роботи». Процесор Intel Celeron G3920 має вбудований графічний контролер Intel HD Graphics 510 (c частотою до 950 МГц). Номінальна внутрішня частота процесора складає 2.8 ГГц.
Процесор підтримує такі фірмові технології:
MMX instructions
SSE / Streaming SIMD Extensions
SSE2 / Streaming SIMD Extensions 2
SSE3 / Streaming SIMD Extensions 3
SSSE3 / Supplemental Streaming SIMD Extensions 3
SSE4 / SSE4.1 + SSE4.2 / Streaming SIMD Extensions 4
AES / Advanced Encryption Standard instructions
EM64T / Extended Memory 64 technology / Intel 64
NX / XD / Execute disable bit
Характеристики Процесор INTEL Celeron G3920 (BX80662G3920)
| Сімейство процесора | Intel Celeron |
| Сокет | 1151 |
| Кількість ядер | 2 ядра |
| Кількість потоків | 2 потоки |
| Базова тактова частота процесора | 2.9 GHz |
| Максимальний TDP | 51 Вт |
| Техпроцес | 14nm |
| Кеш-пам'ять | 2 MB Intel Smart Cache |
| Частота системної шини | 8 GT/s |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 64 GB |
Опис Процесор INTEL Celeron G3920 (BX80662G3920)
Процесор INTEL Celeron G3920 (BX80662G3920)
Процесор Intel Celeron 6-го покоління, з кодовою назвою мікроархітектури Skylake. Платформа нового покоління Intel Celeron пропонує продуктивність, необхідну в повсякденних обчисленнях, і новітні можливості, такі як сенсорний ввід і технологія Intel Ready Mode, що забезпечують «постійну готовність ПК до роботи». Процесор Intel Celeron G3920 має вбудований графічний контролер Intel HD Graphics 510 (c частотою до 950 МГц). Номінальна внутрішня частота процесора складає 2.8 ГГц.
Процесор підтримує такі фірмові технології:
MMX instructions
SSE / Streaming SIMD Extensions
SSE2 / Streaming SIMD Extensions 2
SSE3 / Streaming SIMD Extensions 3
SSSE3 / Supplemental Streaming SIMD Extensions 3
SSE4 / SSE4.1 + SSE4.2 / Streaming SIMD Extensions 4
AES / Advanced Encryption Standard instructions
EM64T / Extended Memory 64 technology / Intel 64
NX / XD / Execute disable bit
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації