1150, 2 ядра, 2 потоки, 2.8 GHz, Максимальний TDP - 53 Вт, 22nm, Кеш-пам'ять - 2Mb, 5 GT/s, Intel HD Graphics, Haswell, Tray
Знятий з виробництва
Характеристики Процесор INTEL Celeron G1840 tray (CM8064601483439)
| Сімейство процесора | Intel Celeron |
| Сокет | 1150 |
| Кількість ядер | 2 ядра |
| Кількість потоків | 2 потоки |
| Базова тактова частота процесора | 2.8 GHz |
| Максимальний TDP | 53 Вт |
| Техпроцес | 22nm |
| Кеш-пам'ять | 2Mb |
| Частота системної шини | 5 GT/s |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 32 GB |
Опис Процесор INTEL Celeron G1840 tray (CM8064601483439)
Процесор INTEL Celeron G1840 (CM8064601483439) - процесор Intel початкового рівня для виконання базових обчислювальних завдань, таких як перегляд і відправка електронної пошти, робота в Інтернеті і створення документів. ПК з процесором Intel Celeron допоможе вам залишатися на зв'язку і бути в курсі всіх справ при невисоких витратах. Оцініть чудову продуктивність ПК, щоб спілкуватися з друзями та близькими, розважатися і працювати. Отримайте продуктивність рівня Intel, яку ви звикли очікувати, і якість, на яку ви можете покластися, з процесором Intel Celeron.
1150, 2 ядра, 2 потоки, 2.8 GHz, Максимальний TDP - 53 Вт, 22nm, Кеш-пам'ять - 2Mb, 5 GT/s, Intel HD Graphics, Haswell, Tray
Знятий з виробництва
Характеристики Процесор INTEL Celeron G1840 tray (CM8064601483439)
| Сімейство процесора | Intel Celeron |
| Сокет | 1150 |
| Кількість ядер | 2 ядра |
| Кількість потоків | 2 потоки |
| Базова тактова частота процесора | 2.8 GHz |
| Максимальний TDP | 53 Вт |
| Техпроцес | 22nm |
| Кеш-пам'ять | 2Mb |
| Частота системної шини | 5 GT/s |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 32 GB |
Опис Процесор INTEL Celeron G1840 tray (CM8064601483439)
Процесор INTEL Celeron G1840 (CM8064601483439) - процесор Intel початкового рівня для виконання базових обчислювальних завдань, таких як перегляд і відправка електронної пошти, робота в Інтернеті і створення документів. ПК з процесором Intel Celeron допоможе вам залишатися на зв'язку і бути в курсі всіх справ при невисоких витратах. Оцініть чудову продуктивність ПК, щоб спілкуватися з друзями та близькими, розважатися і працювати. Отримайте продуктивність рівня Intel, яку ви звикли очікувати, і якість, на яку ви можете покластися, з процесором Intel Celeron.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації
Відгуки та питання покупців Процесор INTEL Celeron G1840 tray (CM8064601483439)