Знятий з виробництва
Характеристики Процесор INTEL Celeron G1620 (BX80637G1620)
| Сімейство процесора | Intel Celeron |
| Сокет | 1155 |
| Кількість ядер | 2 ядра |
| Базова тактова частота процесора | 2.7 GHz |
| Максимальний TDP | 55 Вт |
| Техпроцес | 22nm |
| Частота системної шини | 5 GT/s |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 2MB |
| Графічне ядро | Intel HD Graphics |
| Тип поставки | BOX |
Опис Процесор INTEL Celeron G1620 (BX80637G1620)
INTEL Celeron G1620 (BX80637G1620) - процесор для настільних персональних комп'ютерів, заснованих на платформі Intel. Всі новинки виготовляються за нормами 22-нанометрового технологічного процесу, містять по два обчислювальних ядра і мають роз'єм LGA 1155.
1155, 2 ядра, 2.7 GHz, Максимальний TDP - 55 Вт, 22nm, 5 GT/s, L2: 2MB, Intel HD Graphics, BOX
Знятий з виробництва
Характеристики Процесор INTEL Celeron G1620 (BX80637G1620)
| Сімейство процесора | Intel Celeron |
| Сокет | 1155 |
| Кількість ядер | 2 ядра |
| Базова тактова частота процесора | 2.7 GHz |
| Максимальний TDP | 55 Вт |
| Техпроцес | 22nm |
| Частота системної шини | 5 GT/s |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 2MB |
| Графічне ядро | Intel HD Graphics |
| Тип поставки | BOX |
Опис Процесор INTEL Celeron G1620 (BX80637G1620)
INTEL Celeron G1620 (BX80637G1620) - процесор для настільних персональних комп'ютерів, заснованих на платформі Intel. Всі новинки виготовляються за нормами 22-нанометрового технологічного процесу, містять по два обчислювальних ядра і мають роз'єм LGA 1155.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації