Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Принтер етикеток Brady M610 CYRILLIC, Bluetooth (317799)
| Тип | мобільний |
| Технологія друку | термотрансферний / прямий термодрук |
| Максимальна довжина друку | 1016 мм |
| Мінімальна ширина етикетки | 50.80 мм |
| Швидкість друку | 50.8 мм/с |
| Інтерфейси та підключення | USB |
| Роздільна здатність | 300 dpi |
| Температура експлуатації | -18°C +46°C |
| Розміри | 107.19 x 328.42 x 106.42 мм |
| Виробник | Brady |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Принтер етикеток Brady M610 CYRILLIC, Bluetooth (317799)
Завдяки Bluetooth-підключенню та можливості імпортувати файли через USB, пристрій забезпечує максимум зручності та гнучкості у використанні. Ви зможете друкувати етикетки довжиною до 1016 мм з мінімальною шириною 50,8 мм, що відкриває перед вами широкий спектр застосувань.
Окрім цього, Brady M610 витримує удари та падіння з висоти до 1,8 м, відповідаючи стандартам MIL-STD-810G. Робота при температурах від -18° до 46°C дозволяє використовувати його у найсуворіших умовах.
Ємна літій-іонна батарея забезпечує друк до 4500 етикеток на одному заряді, а можливість роботи з матеріалами різних типів робить цей принтер незамінним для професіоналів. Завдяки підтримці Brady Workstation та Express Labels App ви отримаєте максимум користі від своїх інвестицій.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Принтер етикеток Brady M610 CYRILLIC, Bluetooth (317799)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Принтер етикеток Brady M610 CYRILLIC, Bluetooth (317799)
| Тип | мобільний |
| Технологія друку | термотрансферний / прямий термодрук |
| Максимальна довжина друку | 1016 мм |
| Мінімальна ширина етикетки | 50.80 мм |
| Швидкість друку | 50.8 мм/с |
| Інтерфейси та підключення | USB |
| Роздільна здатність | 300 dpi |
| Температура експлуатації | -18°C +46°C |
| Розміри | 107.19 x 328.42 x 106.42 мм |
| Виробник | Brady |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Принтер етикеток Brady M610 CYRILLIC, Bluetooth (317799)
Завдяки Bluetooth-підключенню та можливості імпортувати файли через USB, пристрій забезпечує максимум зручності та гнучкості у використанні. Ви зможете друкувати етикетки довжиною до 1016 мм з мінімальною шириною 50,8 мм, що відкриває перед вами широкий спектр застосувань.
Окрім цього, Brady M610 витримує удари та падіння з висоти до 1,8 м, відповідаючи стандартам MIL-STD-810G. Робота при температурах від -18° до 46°C дозволяє використовувати його у найсуворіших умовах.
Ємна літій-іонна батарея забезпечує друк до 4500 етикеток на одному заряді, а можливість роботи з матеріалами різних типів робить цей принтер незамінним для професіоналів. Завдяки підтримці Brady Workstation та Express Labels App ви отримаєте максимум користі від своїх інвестицій.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше