змінна, 40x, Picatinny, Weaver, бічне фокусування, є (від 9,1 м)
продавець: ФОП (без ПДВ)
18 288 грн
+2 дні
Гарантія 6 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Оптичний приціл Konus KonusPro M-30 10-40x52 MIL-DOT IR (7286)
| Тип кратності | змінна |
| Максимальна кратність | 40x |
| Мінімальна кратність | 10x |
| Діаметр об'єктива | 52 мм |
| Діаметр центральної труби | 30 мм |
| Діаметр передньої лінзи | 52 мм |
| Розмір вихідної зіниці | 5.2 - 1.4 мм |
| База кріплення | є |
| Кріплення | Picatinny, Weaver |
| Видалення вихідної зіниці | 88 мм |
Опис Оптичний приціл Konus KonusPro M-30 10-40x52 MIL-DOT IR (7286)
З року в рік збираючи враження й потреби клієнтів, Konus змогли зробити абсолютно новий інструмент, який включає всі найкращі риси на ринку Konus Konuspro M30 10-40x52 IR Mil-Dot.
Особливості:
- Корекції паралакса
- Підсвічування сітки червоним або синім кольором
- 5 позицій освітлення
- Решітки вигравіювані на другій фокальній площині
- Бульбашковий внутрішній рівень.
змінна, 40x, Picatinny, Weaver, бічне фокусування, є (від 9,1 м)
продавець: ФОП (без ПДВ)
18 288 грн
+2 дні
Доставка Оптичний приціл Konus KonusPro M-30 10-40x52 MIL-DOT IR (7286)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 6 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Оптичний приціл Konus KonusPro M-30 10-40x52 MIL-DOT IR (7286)
| Тип кратності | змінна |
| Максимальна кратність | 40x |
| Мінімальна кратність | 10x |
| Діаметр об'єктива | 52 мм |
| Діаметр центральної труби | 30 мм |
| Діаметр передньої лінзи | 52 мм |
| Розмір вихідної зіниці | 5.2 - 1.4 мм |
| База кріплення | є |
| Кріплення | Picatinny, Weaver |
| Видалення вихідної зіниці | 88 мм |
Опис Оптичний приціл Konus KonusPro M-30 10-40x52 MIL-DOT IR (7286)
З року в рік збираючи враження й потреби клієнтів, Konus змогли зробити абсолютно новий інструмент, який включає всі найкращі риси на ринку Konus Konuspro M30 10-40x52 IR Mil-Dot.
Особливості:
- Корекції паралакса
- Підсвічування сітки червоним або синім кольором
- 5 позицій освітлення
- Решітки вигравіювані на другій фокальній площині
- Бульбашковий внутрішній рівень.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше