Характеристики Оптичний приціл Konus KonusPro 6-24x44 MIL-DOT AO (7259)
| Тип кратності | змінна |
| Максимальна кратність | 24x |
| Мінімальна кратність | 6х |
| Діаметр центральної труби | 1" |
| Діаметр передньої лінзи | 44 мм |
| Розмір вихідної зіниці | 7.4-2 мм |
| База кріплення | немає |
| Видалення вихідної зіниці | 76 мм |
| Налаштування від паралакса | є |
| Тип прицільної сітки | Mil-Dot |
Опис Оптичний приціл Konus KonusPro 6-24x44 MIL-DOT AO (7259)
Оптичний приціл Konuspro 6-24x44 Zoom від компанії Konus — це модель спроектована спеціально для мисливців-професіоналів, для яких вона зможе стати підмогою практично в будь-якій ситуації.
Завдяки технології застосування вигравіюваної тактичної сітки на внутрішній лінзі, Konuspro 6-24x44 Zoom витримає екстремальні навантаження. Приціл забезпечений унікальною прицільною сіткою Mil-Dot.
Просвітлена оптика забезпечить яскраву, кришталево чисту картинку з високою роздільною здатністю. Приціл має матове покриття, і завдяки наповненню корпусу азотом лінзи не запрівають за перепадів температури, а вся модель є ударостійкою.
Діаметр: 44 мм
Збільшення: 6-24x
Прицільна сітка: Mil-Dot
Доставка Оптичний приціл Konus KonusPro 6-24x44 MIL-DOT AO (7259)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Оптичний приціл Konus KonusPro 6-24x44 MIL-DOT AO (7259)
| Тип кратності | змінна |
| Максимальна кратність | 24x |
| Мінімальна кратність | 6х |
| Діаметр центральної труби | 1" |
| Діаметр передньої лінзи | 44 мм |
| Розмір вихідної зіниці | 7.4-2 мм |
| База кріплення | немає |
| Видалення вихідної зіниці | 76 мм |
| Налаштування від паралакса | є |
| Тип прицільної сітки | Mil-Dot |
Опис Оптичний приціл Konus KonusPro 6-24x44 MIL-DOT AO (7259)
Оптичний приціл Konuspro 6-24x44 Zoom від компанії Konus — це модель спроектована спеціально для мисливців-професіоналів, для яких вона зможе стати підмогою практично в будь-якій ситуації.
Завдяки технології застосування вигравіюваної тактичної сітки на внутрішній лінзі, Konuspro 6-24x44 Zoom витримає екстремальні навантаження. Приціл забезпечений унікальною прицільною сіткою Mil-Dot.
Просвітлена оптика забезпечить яскраву, кришталево чисту картинку з високою роздільною здатністю. Приціл має матове покриття, і завдяки наповненню корпусу азотом лінзи не запрівають за перепадів температури, а вся модель є ударостійкою.
Діаметр: 44 мм
Збільшення: 6-24x
Прицільна сітка: Mil-Dot
Дізнатися детальніше