Постільна білизна Home Line Сатин Твіл (бежевий) євро (181369)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Постільна білизна Home Line Сатин Твіл (бежевий) євро (181369)
| Розмір | євро |
| Розмір простирадла | 230 х 260 см |
| Розмір підковдри | 200 x 220 см |
| Розмір наволочки | 50 х 70 см |
| Матеріал | сатин |
| Комплектація | простирадло, підковдра, наволочка - 2 шт. |
| Кількість підковдр | 1 шт. |
| Кількість наволочок | 2 шт. |
| Рекомендації по догляду | не відбілювати та не застосовувати засоби хімічного чищення |
| Дизайн та декор | однотонні моделі |
Опис Постільна білизна Home Line Сатин Твіл (бежевий) євро (181369)
Сатин, з якого виготовлено комплект, виготовлений з натуральних матеріалів, що забезпечують вільну циркуляцію повітря, дозволяючи шкірі дихати. Це сприяє здоровому та глибокому сну. До комплекту входить простирадло розміром 230 х 260 см, підковдра 200 х 220 см та дві наволочки 50 х 70 см. Всі елементи комплекту оснащені зручною застібкою на блискавці, що гарантує легкість у догляді та довговічність у використанні.
Особлива увага приділяється якості виконання кожної деталі, що забезпечує чудову витримку кольору і структури тканини навіть після численних прань. Комплект Home Line Сатин Твіл не лише надійно захищає вашу постіль, але й підкреслює вишуканий стиль вашої спальні. Обираючи білизну Home Line, ви обираєте справжню якість та комфорт, які супроводжуватимуть вас кожної ночі.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Постільна білизна Home Line Сатин Твіл (бежевий) євро (181369)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Постільна білизна Home Line Сатин Твіл (бежевий) євро (181369)
| Розмір | євро |
| Розмір простирадла | 230 х 260 см |
| Розмір підковдри | 200 x 220 см |
| Розмір наволочки | 50 х 70 см |
| Матеріал | сатин |
| Комплектація | простирадло, підковдра, наволочка - 2 шт. |
| Кількість підковдр | 1 шт. |
| Кількість наволочок | 2 шт. |
| Рекомендації по догляду | не відбілювати та не застосовувати засоби хімічного чищення |
| Дизайн та декор | однотонні моделі |
Опис Постільна білизна Home Line Сатин Твіл (бежевий) євро (181369)
Сатин, з якого виготовлено комплект, виготовлений з натуральних матеріалів, що забезпечують вільну циркуляцію повітря, дозволяючи шкірі дихати. Це сприяє здоровому та глибокому сну. До комплекту входить простирадло розміром 230 х 260 см, підковдра 200 х 220 см та дві наволочки 50 х 70 см. Всі елементи комплекту оснащені зручною застібкою на блискавці, що гарантує легкість у догляді та довговічність у використанні.
Особлива увага приділяється якості виконання кожної деталі, що забезпечує чудову витримку кольору і структури тканини навіть після численних прань. Комплект Home Line Сатин Твіл не лише надійно захищає вашу постіль, але й підкреслює вишуканий стиль вашої спальні. Обираючи білизну Home Line, ви обираєте справжню якість та комфорт, які супроводжуватимуть вас кожної ночі.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше