Портативна сонячна панель BLUETTI 200W MP200 (MP200)
код: U0721497
Немає в наявності 13 765 грн
код: U0692394 завтра
Характеристики Портативна сонячна панель BLUETTI 200W MP200 (MP200)
| Потужність, Вт | 200 |
| Вихідна напруга, В | 20.5 |
| Вихідний струм, А | 9.7 |
| Роз'єми | вихід під МС4 |
| Розміри | 590 х 2265 мм |
| Габарити упаковки | 590 х 600 мм |
| Вага | 7.3 кг |
| Виробник | BLUETTI |
| Штрихкод | 6970991292019 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Портативна сонячна панель BLUETTI 200W MP200 (MP200)

BLUETTI 200W PV200
200, Вихідна напруга, В - 20.5, Вихідний струм, А - 9.7, Роз'єми - вихід під МС4
Немає в наявності 13 765 грн
код: U0692394 завтра
Характеристики Портативна сонячна панель BLUETTI 200W MP200 (MP200)
| Потужність, Вт | 200 |
| Вихідна напруга, В | 20.5 |
| Вихідний струм, А | 9.7 |
| Роз'єми | вихід під МС4 |
| Розміри | 590 х 2265 мм |
| Габарити упаковки | 590 х 600 мм |
| Вага | 7.3 кг |
| Виробник | BLUETTI |
| Штрихкод | 6970991292019 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Портативна сонячна панель BLUETTI 200W MP200 (MP200)

BLUETTI 200W PV200
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше
Відгуки та питання покупців Портативна сонячна панель BLUETTI 200W MP200 (MP200)