Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Сушарка для рушників MARIO Стандарт НР-І (2.3.0213.10.P)
| Тип | електричний |
| Форма | драбинка |
| Можливість підключення | ліворуч |
| Тип підігріву | сухий тен |
| Максимальна теплова потужність | 75 Вт |
| Максимальна температура підігріву | 55 °C |
| Обсяг обігріву | 54.92 м³ |
| Клас захисту | IP44 |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Фактура поверхні | глянцева |
Опис Сушарка для рушників MARIO Стандарт НР-І (2.3.0213.10.P)
Електросушарка для рушників побутова Стандарт НР-І 650х430/150 TR К. Обладнана таймер-регулятором та конектором для підключення в розетку з будь-якого боку. Сумісна з комплектом прихованого підключення. Має 5 ребер та стояки з круглої труби.
Нержавіюча сталь
При виготовленні рушникосушарки використовується шовна труба із нержавіючої сталі, що містить в своєму складі мінімум 18% Cr і 8% Ni. Такий зміст Cr забезпечує формування на поверхні оксидного шару, що надає металу стійкість до впливу оксидів та різноманітних хімічних речовин. Збільшує термін експлуатації, що ідеально підходить у виробництві рушникосушарок.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Сушарка для рушників MARIO Стандарт НР-І (2.3.0213.10.P)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Сушарка для рушників MARIO Стандарт НР-І (2.3.0213.10.P)
| Тип | електричний |
| Форма | драбинка |
| Можливість підключення | ліворуч |
| Тип підігріву | сухий тен |
| Максимальна теплова потужність | 75 Вт |
| Максимальна температура підігріву | 55 °C |
| Обсяг обігріву | 54.92 м³ |
| Клас захисту | IP44 |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Фактура поверхні | глянцева |
Опис Сушарка для рушників MARIO Стандарт НР-І (2.3.0213.10.P)
Електросушарка для рушників побутова Стандарт НР-І 650х430/150 TR К. Обладнана таймер-регулятором та конектором для підключення в розетку з будь-якого боку. Сумісна з комплектом прихованого підключення. Має 5 ребер та стояки з круглої труби.
Нержавіюча сталь
При виготовленні рушникосушарки використовується шовна труба із нержавіючої сталі, що містить в своєму складі мінімум 18% Cr і 8% Ni. Такий зміст Cr забезпечує формування на поверхні оксидного шару, що надає металу стійкість до впливу оксидів та різноманітних хімічних речовин. Збільшує термін експлуатації, що ідеально підходить у виробництві рушникосушарок.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше