Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Сушарка для рушників MARIO 2.3.8300.10.BM
| Тип | електричний |
| Форма | драбинка |
| Можливість підключення | нижнє |
| Максимальна теплова потужність | 110 Вт |
| Максимальна температура підігріву | 55 °C |
| Клас захисту | IP44 |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Висота | 810 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 85 мм |
Опис Сушарка для рушників MARIO 2.3.8300.10.BM
Електросушарка для рушників побутова Урбан-I 810x500-85мм. Обладнана таймер-регулятором та конектором для підключення в розетку з будь-якого боку. Сумісна з комплектом прихованого підключення. Має 9 ребер та стояки з круглої труби.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Сушарка для рушників MARIO 2.3.8300.10.BM
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Сушарка для рушників MARIO 2.3.8300.10.BM
| Тип | електричний |
| Форма | драбинка |
| Можливість підключення | нижнє |
| Максимальна теплова потужність | 110 Вт |
| Максимальна температура підігріву | 55 °C |
| Клас захисту | IP44 |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Висота | 810 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 85 мм |
Опис Сушарка для рушників MARIO 2.3.8300.10.BM
Електросушарка для рушників побутова Урбан-I 810x500-85мм. Обладнана таймер-регулятором та конектором для підключення в розетку з будь-якого боку. Сумісна з комплектом прихованого підключення. Має 9 ребер та стояки з круглої труби.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше