Сушарка для рушників Hygge Family Oxford (6.1.0201.06.WM)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Сушарка для рушників Hygge Family Oxford (6.1.0201.06.WM)
| Тип | електричний |
| Форма | драбинка |
| Максимальна теплова потужність | 160 Вт |
| Максимальна температура підігріву | 55 °C |
| Обсяг обігріву | 63.36 м³ |
| Клас захисту | IP44 |
| Матеріал | сталь |
| Висота | 770 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Глибина | 80 мм |
Опис Сушарка для рушників Hygge Family Oxford (6.1.0201.06.WM)
Оснащена таймером-регулятором. Включає в себе приховане підключення. Має 12 ребер та стояки з профільної труби. Варіанти обробки: Чорний мат, Білий мат. Температурні режими таймера-регулятора: 40°C, 45°C, 50°C. Варіанти часу роботи: 3, 6 годин та постійний нагрів.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Сушарка для рушників Hygge Family Oxford (6.1.0201.06.WM)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Сушарка для рушників Hygge Family Oxford (6.1.0201.06.WM)
| Тип | електричний |
| Форма | драбинка |
| Максимальна теплова потужність | 160 Вт |
| Максимальна температура підігріву | 55 °C |
| Обсяг обігріву | 63.36 м³ |
| Клас захисту | IP44 |
| Матеріал | сталь |
| Висота | 770 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Глибина | 80 мм |
Опис Сушарка для рушників Hygge Family Oxford (6.1.0201.06.WM)
Оснащена таймером-регулятором. Включає в себе приховане підключення. Має 12 ребер та стояки з профільної труби. Варіанти обробки: Чорний мат, Білий мат. Температурні режими таймера-регулятора: 40°C, 45°C, 50°C. Варіанти часу роботи: 3, 6 годин та постійний нагрів.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше