Сушарка для рушників Ardesto SMART, 480x800мм, праве підключення, білий (12-166053-4880)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Сушарка для рушників Ardesto SMART, 480x800мм, праве підключення, білий (12-166053-4880)
| Тип | електричний |
| Форма | драбинка |
| Можливість підключення | праворуч |
| Діаметр підключення | 1/2" |
| Максимальна теплова потужність | 131 Вт |
| Максимальна температура підігріву | 55 °C |
| Клас захисту | IP44 |
| Матеріал | фарбована сталь |
| Фактура поверхні | глянцева |
| Міжосьова відстань | 60 мм |
Опис Сушарка для рушників Ardesto SMART, 480x800мм, праве підключення, білий (12-166053-4880)
Біла рушникосушарка ARDESTO SMART із правим підключенням – це лаконічний дизайн, технологічна ефективність і зручність. Електрична модель типу «драбинка» з 7 секціями, виготовлена з фарбованої сталі, забезпечує швидке нагрівання потужністю 131 Вт до комфортних 55 °C. Компактний розмір 480 × 800 × 71 мм і стаціонарне кріплення дають змогу органічно інтегрувати її до інтер’єру, а таймер-регулятор і ступінь захисту IP44 гарантують безпечну та точну роботу щодня.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Сушарка для рушників Ardesto SMART, 480x800мм, праве підключення, білий (12-166053-4880)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Сушарка для рушників Ardesto SMART, 480x800мм, праве підключення, білий (12-166053-4880)
| Тип | електричний |
| Форма | драбинка |
| Можливість підключення | праворуч |
| Діаметр підключення | 1/2" |
| Максимальна теплова потужність | 131 Вт |
| Максимальна температура підігріву | 55 °C |
| Клас захисту | IP44 |
| Матеріал | фарбована сталь |
| Фактура поверхні | глянцева |
| Міжосьова відстань | 60 мм |
Опис Сушарка для рушників Ardesto SMART, 480x800мм, праве підключення, білий (12-166053-4880)
Біла рушникосушарка ARDESTO SMART із правим підключенням – це лаконічний дизайн, технологічна ефективність і зручність. Електрична модель типу «драбинка» з 7 секціями, виготовлена з фарбованої сталі, забезпечує швидке нагрівання потужністю 131 Вт до комфортних 55 °C. Компактний розмір 480 × 800 × 71 мм і стаціонарне кріплення дають змогу органічно інтегрувати її до інтер’єру, а таймер-регулятор і ступінь захисту IP44 гарантують безпечну та точну роботу щодня.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше