Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Сушарка для рушників Ardesto Classik-TR K (6.1.0601.06.BM)
| Тип | електричний |
| Форма | драбинка |
| Можливість підключення | праворуч |
| Максимальна теплова потужність | 80 Вт |
| Максимальна температура підігріву | 55 °C |
| Клас захисту | IP44 |
| Матеріал | сталь |
| Фактура поверхні | матова |
| Міжосьова відстань | 430 мм |
| Діаметр перемичок | Ø20 |
Опис Сушарка для рушників Ardesto Classik-TR K (6.1.0601.06.BM)
Сушарка для рушників Ardesto Classik-TR K (модель 6.1.0601.06.BM) — це стильний та ефективний електричний пристрій, розроблений для сушіння рушників у ванній кімнаті. Виготовлена в Україні, вона поєднує сучасний дизайн та функціональність.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Сушарка для рушників Ardesto Classik-TR K (6.1.0601.06.BM)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Сушарка для рушників Ardesto Classik-TR K (6.1.0601.06.BM)
| Тип | електричний |
| Форма | драбинка |
| Можливість підключення | праворуч |
| Максимальна теплова потужність | 80 Вт |
| Максимальна температура підігріву | 55 °C |
| Клас захисту | IP44 |
| Матеріал | сталь |
| Фактура поверхні | матова |
| Міжосьова відстань | 430 мм |
| Діаметр перемичок | Ø20 |
Опис Сушарка для рушників Ardesto Classik-TR K (6.1.0601.06.BM)
Сушарка для рушників Ardesto Classik-TR K (модель 6.1.0601.06.BM) — це стильний та ефективний електричний пристрій, розроблений для сушіння рушників у ванній кімнаті. Виготовлена в Україні, вона поєднує сучасний дизайн та функціональність.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше