Збільшення - 25-75x, Діаметр об'єктива - 52 мм, Оптична конструкція - призма Porro, Призми - BAK4
Немає в наявності 4 854 грн
Немає в наявності 4 854 грн
код: U0801313 завтра
Акція
код: U0801316 завтра
Акція
код: U1147463 завтра
Акція
код: U0719863 завтра
Акція
Характеристики Підзорна труба Vixen Geoma 52S Green (1162)
| Збільшення | 25-75x |
| Діаметр об'єктива | 52 мм |
| Розмір вихідної зіниці | 2.1 мм |
| Винос зіниці | 13.5-11 мм |
| Фактор сутінків | 36 |
| Світлосила | 16-1.77 |
| Мінімальна відстань фокусування | 3 м |
| Поле зору на 1000 м | 36 м |
| Кут спостереження | 45º |
| Оптична конструкція | призма Porro |
Опис Підзорна труба Vixen Geoma 52S Green (1162)
Чудова підзорна труба від відомого японського виробника оптики. Ультракомпактна розсувна конструкція буде відзначена всіма, хто бере її із собою у подорожі.
Збільшення - 25-75x, Діаметр об'єктива - 52 мм, Оптична конструкція - призма Porro, Призми - BAK4
Немає в наявності 4 854 грн
код: U0801313 завтра
Акція
код: U0801316 завтра
Акція
код: U1147463 завтра
Акція
код: U0719863 завтра
Акція
Характеристики Підзорна труба Vixen Geoma 52S Green (1162)
| Збільшення | 25-75x |
| Діаметр об'єктива | 52 мм |
| Розмір вихідної зіниці | 2.1 мм |
| Винос зіниці | 13.5-11 мм |
| Фактор сутінків | 36 |
| Світлосила | 16-1.77 |
| Мінімальна відстань фокусування | 3 м |
| Поле зору на 1000 м | 36 м |
| Кут спостереження | 45º |
| Оптична конструкція | призма Porro |
Опис Підзорна труба Vixen Geoma 52S Green (1162)
Чудова підзорна труба від відомого японського виробника оптики. Ультракомпактна розсувна конструкція буде відзначена всіма, хто бере її із собою у подорожі.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше