Підзорна труба Vector Optics Forester 20-60x60 (SCSS-01)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Підзорна труба Vector Optics Forester 20-60x60 (SCSS-01)
| Збільшення | 20-60x |
| Діаметр об'єктива | 60 мм |
| Розмір вихідної зіниці | 3-1 мм |
| Винос зіниці | 3.3 - 1.1 мм |
| Фактор сутінків | 16 |
| Світлосила | 11.11 - 1.93 |
| Мінімальна відстань фокусування | 12 м |
| Поле зору на 1000 м | 78-36 м |
| Кут спостереження | 45º |
| Оптична конструкція | призма Porro |
Опис Підзорна труба Vector Optics Forester 20-60x60 (SCSS-01)
Підзорна труба Vector Optics Forester 20-60x60 – це нове рішення для спостереження за природою, об'єктами, а також найкращий помічник під час стрілянини на полігоні.
Повністю багатошарове покриття лінз, чітке яскраве зображення, призма Porro/BAK-4, корпус з АБС-пластику з м'якою гумовою кришкою, зі штативом у комплекті, бічний фокус.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Підзорна труба Vector Optics Forester 20-60x60 (SCSS-01)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Підзорна труба Vector Optics Forester 20-60x60 (SCSS-01)
| Збільшення | 20-60x |
| Діаметр об'єктива | 60 мм |
| Розмір вихідної зіниці | 3-1 мм |
| Винос зіниці | 3.3 - 1.1 мм |
| Фактор сутінків | 16 |
| Світлосила | 11.11 - 1.93 |
| Мінімальна відстань фокусування | 12 м |
| Поле зору на 1000 м | 78-36 м |
| Кут спостереження | 45º |
| Оптична конструкція | призма Porro |
Опис Підзорна труба Vector Optics Forester 20-60x60 (SCSS-01)
Підзорна труба Vector Optics Forester 20-60x60 – це нове рішення для спостереження за природою, об'єктами, а також найкращий помічник під час стрілянини на полігоні.
Повністю багатошарове покриття лінз, чітке яскраве зображення, призма Porro/BAK-4, корпус з АБС-пластику з м'якою гумовою кришкою, зі штативом у комплекті, бічний фокус.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше