Підзорна труба Konus Konuspot-80C 20-60x80 (7126)
код: U0719865
Акція
Збільшення - 20-60x, Діаметр об'єктива - 80 мм, Оптична конструкція - призма Porro, Призми - BAK4
продавець: ФОП (без ПДВ)
9 732 грн
+2 дні
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Підзорна труба Konus Konuspot-80C 20-60x80 (7126)
| Збільшення | 20-60x |
| Діаметр об'єктива | 80 мм |
| Розмір вихідної зіниці | 2.9-1 мм |
| Винос зіниці | 13.5-11 мм |
| Фактор сутінків | 40-69.28 |
| Світлосила | 8.4-1 |
| Мінімальна відстань фокусування | 8 м |
| Поле зору на 1000 м | 26-14 м |
| Кут спостереження | 45º |
| Оптична конструкція | призма Porro |
Опис Підзорна труба Konus Konuspot-80C 20-60x80 (7126)
Підзорна труба KONUS KONUSPOT-80C 20-60x80 - якісний оптичний прилад з мультипросвітленою оптикою, що забезпечує високий рівень зображення на всьому діапазоні збільшення від 20х до 60х.
Акція
Збільшення - 20-60x, Діаметр об'єктива - 80 мм, Оптична конструкція - призма Porro, Призми - BAK4
продавець: ФОП (без ПДВ)
9 732 грн
+2 дні
Доставка Підзорна труба Konus Konuspot-80C 20-60x80 (7126)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Підзорна труба Konus Konuspot-80C 20-60x80 (7126)
| Збільшення | 20-60x |
| Діаметр об'єктива | 80 мм |
| Розмір вихідної зіниці | 2.9-1 мм |
| Винос зіниці | 13.5-11 мм |
| Фактор сутінків | 40-69.28 |
| Світлосила | 8.4-1 |
| Мінімальна відстань фокусування | 8 м |
| Поле зору на 1000 м | 26-14 м |
| Кут спостереження | 45º |
| Оптична конструкція | призма Porro |
Опис Підзорна труба Konus Konuspot-80C 20-60x80 (7126)
Підзорна труба KONUS KONUSPOT-80C 20-60x80 - якісний оптичний прилад з мультипросвітленою оптикою, що забезпечує високий рівень зображення на всьому діапазоні збільшення від 20х до 60х.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше