Підзорна труба Konus Konuspot-100 20-60x100 (7127)
код: U0719861
Акція
Збільшення - 20-60x, Діаметр об'єктива - 100 мм, Оптична конструкція - призма Porro, Призми - BAK4
продавець: ФОП (без ПДВ)
13 608 грн
+2 дні
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Підзорна труба Konus Konuspot-100 20-60x100 (7127)
| Збільшення | 20-60x |
| Діаметр об'єктива | 100 мм |
| Розмір вихідної зіниці | 5-1.6 мм |
| Винос зіниці | 14-11 мм |
| Фактор сутінків | 44.7-77.4 |
| Світлосила | 25-2.56 |
| Мінімальна відстань фокусування | 12 м |
| Поле зору на 1000 м | 29 м |
| Кут спостереження | 45º |
| Оптична конструкція | призма Porro |
Опис Підзорна труба Konus Konuspot-100 20-60x100 (7127)
Konus KONUSPOT-100 20-60x100 - це повністю оновлена модель популярної підзорної труби, яку цінують за високу якість оптики, водонепроникність та прийнятну ціну. Ця модель чудово підійде мисливцям, фанатам спортивної стрільби, орнітологам та тим, хто шукає універсальний оптичний прилад. У комплектацію Konus Konuspot-100 входять захисний чохол, адаптер для смартфона, а також адаптер Т2 для цифрових дзеркальних камер, що перетворює підзорну трубу на зум-об'єктив.
Акція
Збільшення - 20-60x, Діаметр об'єктива - 100 мм, Оптична конструкція - призма Porro, Призми - BAK4
продавець: ФОП (без ПДВ)
13 608 грн
+2 дні
Доставка Підзорна труба Konus Konuspot-100 20-60x100 (7127)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Підзорна труба Konus Konuspot-100 20-60x100 (7127)
| Збільшення | 20-60x |
| Діаметр об'єктива | 100 мм |
| Розмір вихідної зіниці | 5-1.6 мм |
| Винос зіниці | 14-11 мм |
| Фактор сутінків | 44.7-77.4 |
| Світлосила | 25-2.56 |
| Мінімальна відстань фокусування | 12 м |
| Поле зору на 1000 м | 29 м |
| Кут спостереження | 45º |
| Оптична конструкція | призма Porro |
Опис Підзорна труба Konus Konuspot-100 20-60x100 (7127)
Konus KONUSPOT-100 20-60x100 - це повністю оновлена модель популярної підзорної труби, яку цінують за високу якість оптики, водонепроникність та прийнятну ціну. Ця модель чудово підійде мисливцям, фанатам спортивної стрільби, орнітологам та тим, хто шукає універсальний оптичний прилад. У комплектацію Konus Konuspot-100 входять захисний чохол, адаптер для смартфона, а також адаптер Т2 для цифрових дзеркальних камер, що перетворює підзорну трубу на зум-об'єктив.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше