Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Подушка на стілець Прованс Milan 40х40 (4823093434592)
| Форма | квадратна |
| Матеріал чохла | змішана тканина (бавовна + поліестер) |
| Наповнювач | холофайбер |
| Дизайн і декор | абстракція |
| Рекомендації щодо догляду | можна віджимати та сушити, не вибілювати, не прасувати, прати за температури 30 °C, хімічне чищення заборонена |
| Розміри | 40 х 40 см |
| Висота | 2 см |
| Вага | 220 г |
| Колір | чорний |
| Виробник | Прованс |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Подушка на стілець Прованс Milan 40х40 (4823093434592)
Подушки на стілець Прованс прикрасять будь-який інтер'єр і підкреслять ваш смак та вишуканість. Чудово підійде для заміського будинку або кав'ярні.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Подушка на стілець Прованс Milan 40х40 (4823093434592)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Подушка на стілець Прованс Milan 40х40 (4823093434592)
| Форма | квадратна |
| Матеріал чохла | змішана тканина (бавовна + поліестер) |
| Наповнювач | холофайбер |
| Дизайн і декор | абстракція |
| Рекомендації щодо догляду | можна віджимати та сушити, не вибілювати, не прасувати, прати за температури 30 °C, хімічне чищення заборонена |
| Розміри | 40 х 40 см |
| Висота | 2 см |
| Вага | 220 г |
| Колір | чорний |
| Виробник | Прованс |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Подушка на стілець Прованс Milan 40х40 (4823093434592)
Подушки на стілець Прованс прикрасять будь-який інтер'єр і підкреслять ваш смак та вишуканість. Чудово підійде для заміського будинку або кав'ярні.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше