Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Подушка на стілець Прованс Червона 40х40 (4823093429406)
| Форма | квадратна |
| Матеріал чохла | змішана тканина (бавовна + поліестер) |
| Наповнювач | холофайбер |
| Дизайн і декор | однотонні моделі |
| Рекомендації щодо догляду | прати за температури 30 °C |
| Розміри | 40 х 40 см |
| Висота | 3 см |
| Вага | 300 г |
| Колір | червоний |
| Виробник | Прованс |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Подушка на стілець Прованс Червона 40х40 (4823093429406)
Прованс — перевірений український виробник домашнього текстилю та декору. Для створення продукції використовує найкращі італійські тканини, працюючи з європейськими постачальниками безпосередньо. Широкий асортимент показує, наскільки різноманітним, багатогранним і цікавим може бути прованський стиль.
Подушки на стілець ручної роботи прикрасять будь-який інтер'єр і підкреслять ваш смак і вишуканість. Подушка з двома зав'язками.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Подушка на стілець Прованс Червона 40х40 (4823093429406)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Подушка на стілець Прованс Червона 40х40 (4823093429406)
| Форма | квадратна |
| Матеріал чохла | змішана тканина (бавовна + поліестер) |
| Наповнювач | холофайбер |
| Дизайн і декор | однотонні моделі |
| Рекомендації щодо догляду | прати за температури 30 °C |
| Розміри | 40 х 40 см |
| Висота | 3 см |
| Вага | 300 г |
| Колір | червоний |
| Виробник | Прованс |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Подушка на стілець Прованс Червона 40х40 (4823093429406)
Прованс — перевірений український виробник домашнього текстилю та декору. Для створення продукції використовує найкращі італійські тканини, працюючи з європейськими постачальниками безпосередньо. Широкий асортимент показує, наскільки різноманітним, багатогранним і цікавим може бути прованський стиль.
Подушки на стілець ручної роботи прикрасять будь-який інтер'єр і підкреслять ваш смак і вишуканість. Подушка з двома зав'язками.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше