Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Пневматичний пістолет Umarex XBG (5.8173)
| Початкова швидкість кулі | 120 м/с |
| Калібр | 4.5 мм |
| Джерело енергії | балон CO2 |
| Тип боєприпасів | кульки |
| Загальна довжина | 171 мм |
| Довжина ствола | 108 мм |
| Ємність магазина | 19 куль |
| Тип прицілу | цілик, мушка |
| Матеріал | пластик |
| Вага | 400 г |
Опис Пневматичний пістолет Umarex XBG (5.8173)
Цей зручний і компактний пістолет CO₂ — ідеальна зброя початкового рівня для стрільців-аматорів.
Використання дуже просте: заскочка відкриває задню частину руків'я, даючи змогу вставити капсулу CO₂.
Після того, як ви вставили заряджений магазин і зняли запобіжник, ви готові до стрільби.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Пневматичний пістолет Umarex XBG (5.8173)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Пневматичний пістолет Umarex XBG (5.8173)
| Початкова швидкість кулі | 120 м/с |
| Калібр | 4.5 мм |
| Джерело енергії | балон CO2 |
| Тип боєприпасів | кульки |
| Загальна довжина | 171 мм |
| Довжина ствола | 108 мм |
| Ємність магазина | 19 куль |
| Тип прицілу | цілик, мушка |
| Матеріал | пластик |
| Вага | 400 г |
Опис Пневматичний пістолет Umarex XBG (5.8173)
Цей зручний і компактний пістолет CO₂ — ідеальна зброя початкового рівня для стрільців-аматорів.
Використання дуже просте: заскочка відкриває задню частину руків'я, даючи змогу вставити капсулу CO₂.
Після того, як ви вставили заряджений магазин і зняли запобіжник, ви готові до стрільби.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше
Відгуки та питання покупців Пневматичний пістолет Umarex XBG (5.8173)