Пневматичний пістолет Umarex Walther CP99 Compact Blowback (5.8064)
Сертифікат
500
грн
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Пневматичний пістолет Umarex Walther CP99 Compact Blowback (5.8064)
| Початкова швидкість кулі | 90 м/с |
| Калібр | 4.5 мм |
| Джерело енергії | балон CO2 |
| Тип боєприпасів | кульки |
| Загальна довжина | 167 мм |
| Довжина ствола | 91 мм |
| Ємність магазина | 18 куль |
| Імітація віддачі | так |
| Тип прицілу | цілик, мушка |
| Матеріал | метал |
Опис Пневматичний пістолет Umarex Walther CP99 Compact Blowback (5.8064)
Umarex Walther Mod.CP99 поєднує в собі всі переваги сучасних багатозарядних пневматичних пістолетів без втрати схожості зі справжньою зброєю. Компактна форма, низька вісь прицілу й ергономічне руків'я дають змогу досягти більшого успіху в спортивній стрільбі.
Сертифікат
500
грн
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Пневматичний пістолет Umarex Walther CP99 Compact Blowback (5.8064)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Пневматичний пістолет Umarex Walther CP99 Compact Blowback (5.8064)
| Початкова швидкість кулі | 90 м/с |
| Калібр | 4.5 мм |
| Джерело енергії | балон CO2 |
| Тип боєприпасів | кульки |
| Загальна довжина | 167 мм |
| Довжина ствола | 91 мм |
| Ємність магазина | 18 куль |
| Імітація віддачі | так |
| Тип прицілу | цілик, мушка |
| Матеріал | метал |
Опис Пневматичний пістолет Umarex Walther CP99 Compact Blowback (5.8064)
Umarex Walther Mod.CP99 поєднує в собі всі переваги сучасних багатозарядних пневматичних пістолетів без втрати схожості зі справжньою зброєю. Компактна форма, низька вісь прицілу й ергономічне руків'я дають змогу досягти більшого успіху в спортивній стрільбі.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше