Пневматичний пістолет Umarex UX DX17 (5.8187)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Пневматичний пістолет Umarex UX DX17 (5.8187)
| Початкова швидкість кулі | 60 м/с |
| Калібр | 4.5 мм |
| Джерело енергії | пружина |
| Тип боєприпасів | свинцеві кулі, кульки |
| Загальна довжина | 240 мм |
| Довжина ствола | 71 мм |
| Ємність магазина | 15 куль |
| Тип прицілу | цілик, мушка |
| Матеріал | пластик |
| Вага | 436 г |
Опис Пневматичний пістолет Umarex UX DX17 (5.8187)
Пневматичний пістолет Umarex DX17 — ідеальний пневматичний пістолет для розважального плінка. Як джерело енергії використовується кручена пружина і він стріляє або однією олив'яною кулею кал.177, так і має зручний вбудований резервуар на 15 кульок BB.
У DX17 є вбудована планка Пікатінні для кріплення лазерного цілевказівника або ліхтаря, оптоволоконну мушку й ергономічно зручну ручку. Зазубрений слайд дає змогу легко брати й зводити пружину, а відкидний завантажувальний порт спрощує завантаження кульок BB.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Пневматичний пістолет Umarex UX DX17 (5.8187)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Пневматичний пістолет Umarex UX DX17 (5.8187)
| Початкова швидкість кулі | 60 м/с |
| Калібр | 4.5 мм |
| Джерело енергії | пружина |
| Тип боєприпасів | свинцеві кулі, кульки |
| Загальна довжина | 240 мм |
| Довжина ствола | 71 мм |
| Ємність магазина | 15 куль |
| Тип прицілу | цілик, мушка |
| Матеріал | пластик |
| Вага | 436 г |
Опис Пневматичний пістолет Umarex UX DX17 (5.8187)
Пневматичний пістолет Umarex DX17 — ідеальний пневматичний пістолет для розважального плінка. Як джерело енергії використовується кручена пружина і він стріляє або однією олив'яною кулею кал.177, так і має зручний вбудований резервуар на 15 кульок BB.
У DX17 є вбудована планка Пікатінні для кріплення лазерного цілевказівника або ліхтаря, оптоволоконну мушку й ергономічно зручну ручку. Зазубрений слайд дає змогу легко брати й зводити пружину, а відкидний завантажувальний порт спрощує завантаження кульок BB.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше
Відгуки та питання покупців Пневматичний пістолет Umarex UX DX17 (5.8187)