Пневматичний пістолет Umarex Smith Wesson MP40 (5.8093)
Сертифікат
200
грн
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Пневматичний пістолет Umarex Smith Wesson MP40 (5.8093)
| Початкова швидкість кулі | 130 м/с |
| Калібр | 4.5 мм |
| Джерело енергії | балон CO2 |
| Тип боєприпасів | кульки |
| Загальна довжина | 194 мм |
| Довжина ствола | 110 мм |
| Ємність магазина | 19 куль |
| Тип прицілу | прицільна планка |
| Матеріал | метал |
| Вага | 447 г |
Опис Пневматичний пістолет Umarex Smith Wesson MP40 (5.8093)
Цей зручний і компактний пістолет CO₂ — ідеальна зброя початкового рівня для стрільців-аматорів. Використання дуже просте: заскочка відкриває задню частину руків'я, даючи змогу вставити капсулу CO₂. Після того, як ви вставили заряджений магазин і зняли запобіжник, ви готові до стрільби.
Сертифікат
200
грн
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Пневматичний пістолет Umarex Smith Wesson MP40 (5.8093)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Пневматичний пістолет Umarex Smith Wesson MP40 (5.8093)
| Початкова швидкість кулі | 130 м/с |
| Калібр | 4.5 мм |
| Джерело енергії | балон CO2 |
| Тип боєприпасів | кульки |
| Загальна довжина | 194 мм |
| Довжина ствола | 110 мм |
| Ємність магазина | 19 куль |
| Тип прицілу | прицільна планка |
| Матеріал | метал |
| Вага | 447 г |
Опис Пневматичний пістолет Umarex Smith Wesson MP40 (5.8093)
Цей зручний і компактний пістолет CO₂ — ідеальна зброя початкового рівня для стрільців-аматорів. Використання дуже просте: заскочка відкриває задню частину руків'я, даючи змогу вставити капсулу CO₂. Після того, як ви вставили заряджений магазин і зняли запобіжник, ви готові до стрільби.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше