Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Пневматичний пістолет Umarex IWI Jericho B (5.8174)
| Початкова швидкість кулі | 95 м/с |
| Калібр | 4.5 мм |
| Джерело енергії | балон CO2 |
| Енергія | 17 Дж |
| Об'єм резервуара | 530 см3 |
| Тип боєприпасів | кульки |
| Загальна довжина | 190 мм |
| Довжина ствола | 90 мм |
| Ємність магазина | 23 кулі |
| Імітація віддачі | так |
Опис Пневматичний пістолет Umarex IWI Jericho B (5.8174)
Umarex IWI Jericho — чудово виготовлена пневматична газобалонна копія пістолета IWI Jericho. Місткість обойми становить 23 кульки, для прицілювання використовують нерегульовані мушку й планку. Має чорний металевий затвор.
Усі деталі виготовлені дуже якісно та чудово підігнані одна до одної. Під час першого ж погляду викликає повагу якість виготовлення цього пістолета.
Сертифікат
200
грн
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Пневматичний пістолет Umarex IWI Jericho B (5.8174)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Пневматичний пістолет Umarex IWI Jericho B (5.8174)
| Початкова швидкість кулі | 95 м/с |
| Калібр | 4.5 мм |
| Джерело енергії | балон CO2 |
| Енергія | 17 Дж |
| Об'єм резервуара | 530 см3 |
| Тип боєприпасів | кульки |
| Загальна довжина | 190 мм |
| Довжина ствола | 90 мм |
| Ємність магазина | 23 кулі |
| Імітація віддачі | так |
Опис Пневматичний пістолет Umarex IWI Jericho B (5.8174)
Umarex IWI Jericho — чудово виготовлена пневматична газобалонна копія пістолета IWI Jericho. Місткість обойми становить 23 кульки, для прицілювання використовують нерегульовані мушку й планку. Має чорний металевий затвор.
Усі деталі виготовлені дуже якісно та чудово підігнані одна до одної. Під час першого ж погляду викликає повагу якість виготовлення цього пістолета.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше