Пневматичний пістолет Umarex Glock 17 Blowback (5.8361)
Сертифікат
500
грн
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Пневматичний пістолет Umarex Glock 17 Blowback (5.8361)
| Початкова швидкість кулі | 115 м/с |
| Калібр | 4.5 мм |
| Джерело енергії | балон CO2 |
| Тип боєприпасів | кульки |
| Довжина ствола | 96 мм |
| Ємність магазина | 18 куль |
| Тип прицілу | прицільна планка |
| Матеріал | метал |
| Вага | 646 г |
| Додатково | Blowback |
Опис Пневматичний пістолет Umarex Glock 17 Blowback (5.8361)
Glock 17 — це пневматичний пістолет від Umarex, який має добрі характеристики та прекрасно підійде для розважальної стрільби. Пістолет виготовлений із металу. Джерелом енергії для пістолета слугує балончик СО2, відсік для якого ховається під задньою кришкою руків'я. Прицілювання відбувається за допомогою цілика та мушки.
Сертифікат
500
грн
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Пневматичний пістолет Umarex Glock 17 Blowback (5.8361)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Пневматичний пістолет Umarex Glock 17 Blowback (5.8361)
| Початкова швидкість кулі | 115 м/с |
| Калібр | 4.5 мм |
| Джерело енергії | балон CO2 |
| Тип боєприпасів | кульки |
| Довжина ствола | 96 мм |
| Ємність магазина | 18 куль |
| Тип прицілу | прицільна планка |
| Матеріал | метал |
| Вага | 646 г |
| Додатково | Blowback |
Опис Пневматичний пістолет Umarex Glock 17 Blowback (5.8361)
Glock 17 — це пневматичний пістолет від Umarex, який має добрі характеристики та прекрасно підійде для розважальної стрільби. Пістолет виготовлений із металу. Джерелом енергії для пістолета слугує балончик СО2, відсік для якого ховається під задньою кришкою руків'я. Прицілювання відбувається за допомогою цілика та мушки.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше