Пневматичний пістолет Umarex Colt Special Combat Classic (5.8096)
Сертифікат
500
грн
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Пневматичний пістолет Umarex Colt Special Combat Classic (5.8096)
| Початкова швидкість кулі | 110 м/с |
| Калібр | 4.5 мм |
| Джерело енергії | балон CO2 |
| Тип боєприпасів | кульки |
| Загальна довжина | 218 мм |
| Довжина ствола | 128 мм |
| Ємність магазина | 20 куль |
| Тип прицілу | прицільна планка |
| Матеріал | метал |
| Вага | 928 г |
Опис Пневматичний пістолет Umarex Colt Special Combat Classic (5.8096)
Umarex Colt Special Combat — надійний друг і помічник із подвійною системою зведення-запобігання.
Традиційно, німецька компанія Umarex створила якісну модель пневматичної зброї. Міцний метал і точність ліній, практичність конструкції й водночас елегантний дизайн не можуть не зачаровувати цінителів якісних і водночас красивих моделей пневматичної зброї.
Umarex Colt Special Combat — ідеальне співвідношення ціни та якості.
Сертифікат
500
грн
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Пневматичний пістолет Umarex Colt Special Combat Classic (5.8096)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Пневматичний пістолет Umarex Colt Special Combat Classic (5.8096)
| Початкова швидкість кулі | 110 м/с |
| Калібр | 4.5 мм |
| Джерело енергії | балон CO2 |
| Тип боєприпасів | кульки |
| Загальна довжина | 218 мм |
| Довжина ствола | 128 мм |
| Ємність магазина | 20 куль |
| Тип прицілу | прицільна планка |
| Матеріал | метал |
| Вага | 928 г |
Опис Пневматичний пістолет Umarex Colt Special Combat Classic (5.8096)
Umarex Colt Special Combat — надійний друг і помічник із подвійною системою зведення-запобігання.
Традиційно, німецька компанія Umarex створила якісну модель пневматичної зброї. Міцний метал і точність ліній, практичність конструкції й водночас елегантний дизайн не можуть не зачаровувати цінителів якісних і водночас красивих моделей пневматичної зброї.
Umarex Colt Special Combat — ідеальне співвідношення ціни та якості.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше