Пневматичний пістолет Umarex Beretta APX Blowback (5.8327)
Сертифікат
500
грн
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Пневматичний пістолет Umarex Beretta APX Blowback (5.8327)
| Початкова швидкість кулі | 120 м/с |
| Калібр | 4.5 мм |
| Джерело енергії | балон CO2 |
| Тип боєприпасів | кульки |
| Загальна довжина | 190 мм |
| Довжина ствола | 106 мм |
| Ємність магазина | 19 куль |
| Тип прицілу | цілик, мушка |
| Матеріал | метал |
| Вага | 666 г |
Опис Пневматичний пістолет Umarex Beretta APX Blowback (5.8327)
Уперше в продажу без рецепта: стильний пістолет Beretta в калібрі 4,5 мм на 19 патронів із металевим затвором і функцією імітації відбою завдяки ходу затворної рами (Blowback).
Сертифікат
500
грн
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Пневматичний пістолет Umarex Beretta APX Blowback (5.8327)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Пневматичний пістолет Umarex Beretta APX Blowback (5.8327)
| Початкова швидкість кулі | 120 м/с |
| Калібр | 4.5 мм |
| Джерело енергії | балон CO2 |
| Тип боєприпасів | кульки |
| Загальна довжина | 190 мм |
| Довжина ствола | 106 мм |
| Ємність магазина | 19 куль |
| Тип прицілу | цілик, мушка |
| Матеріал | метал |
| Вага | 666 г |
Опис Пневматичний пістолет Umarex Beretta APX Blowback (5.8327)
Уперше в продажу без рецепта: стильний пістолет Beretta в калібрі 4,5 мм на 19 патронів із металевим затвором і функцією імітації відбою завдяки ходу затворної рами (Blowback).
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше