Сертифікат
1000
грн
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Пневматичний пістолет Optima Jet 1
| Початкова швидкість кулі | 235 м/с |
| Калібр | 4.5 мм |
| Джерело енергії | PCP (з попереднім накачуванням) |
| Енергія | 16 Дж |
| Об'єм резервуара | 40 см3 |
| Тип боєприпасів | кулі / кульки |
| Загальна довжина | 625 мм |
| Довжина ствола | 200 мм |
| Ємність магазина | 8 куль |
| Тип прицілу | цілик, мушка |
Опис Пневматичний пістолет Optima Jet 1
Optima Jet - пневматичний PCP пістолет з можливістю перетворення його на карабін завдяки зйомному, регульованому прикладу, що йде в комплекті. Призначений для спортивної та розважальної стрільби.
Джерелом енергії пістолета служить підствольний резервуар високого тиску об'ємом 40 см3. Сталевий ствол пістолета довжиною 200 мм здатний забезпечити оптимальну купчастість на дистанції до 25 метрів.
Як прицільні пристосування використовуються складні цілик і мушка, а для встановлення оптичних прицілів у верхній частині ствольної коробки передбачена планка Picatinny.
Комплектується барабанним магазином на 18 куль калібру 4.5 мм.
Сертифікат
1000
грн
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Пневматичний пістолет Optima Jet 1
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Пневматичний пістолет Optima Jet 1
| Початкова швидкість кулі | 235 м/с |
| Калібр | 4.5 мм |
| Джерело енергії | PCP (з попереднім накачуванням) |
| Енергія | 16 Дж |
| Об'єм резервуара | 40 см3 |
| Тип боєприпасів | кулі / кульки |
| Загальна довжина | 625 мм |
| Довжина ствола | 200 мм |
| Ємність магазина | 8 куль |
| Тип прицілу | цілик, мушка |
Опис Пневматичний пістолет Optima Jet 1
Optima Jet - пневматичний PCP пістолет з можливістю перетворення його на карабін завдяки зйомному, регульованому прикладу, що йде в комплекті. Призначений для спортивної та розважальної стрільби.
Джерелом енергії пістолета служить підствольний резервуар високого тиску об'ємом 40 см3. Сталевий ствол пістолета довжиною 200 мм здатний забезпечити оптимальну купчастість на дистанції до 25 метрів.
Як прицільні пристосування використовуються складні цілик і мушка, а для встановлення оптичних прицілів у верхній частині ствольної коробки передбачена планка Picatinny.
Комплектується барабанним магазином на 18 куль калібру 4.5 мм.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше