Пневматичний пістолет Crosman American Classic (P1377)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Пневматичний пістолет Crosman American Classic (P1377)
| Початкова швидкість кулі | 180 м/с |
| Калібр | 4.5 мм |
| Джерело енергії | мультикомпресорний |
| Тип боєприпасів | свинцеві кулі |
| Загальна довжина | 345 мм |
| Довжина ствола | 260 мм |
| Ємність магазина | 1 пуля |
| Тип прицілу | цілик, мушка |
| Матеріал | метал + пластик |
| Вага | 910 г |
Опис Пневматичний пістолет Crosman American Classic (P1377)
Crosman American Classic P1377 дійсно легендарний за своїми технічними даними пневматичний пістолет. Довгий нарізний ствол (260мм), просто дивовижні показники точності, точності і дальності. За рахунок підствольного важеля відбувається нагнітання повітря в резервуар. Швидкість залежить від кількості накачиваний. Передбачається запобіжник.
Сертифікат
500
грн
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Пневматичний пістолет Crosman American Classic (P1377)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Пневматичний пістолет Crosman American Classic (P1377)
| Початкова швидкість кулі | 180 м/с |
| Калібр | 4.5 мм |
| Джерело енергії | мультикомпресорний |
| Тип боєприпасів | свинцеві кулі |
| Загальна довжина | 345 мм |
| Довжина ствола | 260 мм |
| Ємність магазина | 1 пуля |
| Тип прицілу | цілик, мушка |
| Матеріал | метал + пластик |
| Вага | 910 г |
Опис Пневматичний пістолет Crosman American Classic (P1377)
Crosman American Classic P1377 дійсно легендарний за своїми технічними даними пневматичний пістолет. Довгий нарізний ствол (260мм), просто дивовижні показники точності, точності і дальності. За рахунок підствольного важеля відбувається нагнітання повітря в резервуар. Швидкість залежить від кількості накачиваний. Передбачається запобіжник.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше