потужність - 58 Вт, кількість температурних режимів - 5, матеріал покриття - керамічне, колір - бежевий
Характеристики Плойка Remington Advanced Colour Protect (CI8605)
| Потужність | 58 Вт |
| Індикація нагріву | LED |
| Діапазон температури нагріву | 210 °С |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Час нагріву | 30 сек |
| Матеріал покриття | керамічне |
| Діаметр | 32 мм |
| Особливості | обертання шнура на 360° |
| Термоізольований наконечник | так |
| Довжина шнура | 300 см |
Опис Плойка Remington Advanced Colour Protect (CI8605)
Щоденний стайлінг іноді може привести до втрати кольору і тьмяності волосся. Саме тому ми розробили рішення, яке допоможе зберегти колір і блиск волосся, при цьому, забезпечуючи укладання професійного рівня. Представляємо щипці для укладки Advanced Colour Protect.
потужність - 58 Вт, кількість температурних режимів - 5, матеріал покриття - керамічне, колір - бежевий
Немає в наявності 2 799 грн
Аналог
Характеристики Плойка Remington Advanced Colour Protect (CI8605)
| Потужність | 58 Вт |
| Індикація нагріву | LED |
| Діапазон температури нагріву | 210 °С |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Час нагріву | 30 сек |
| Матеріал покриття | керамічне |
| Діаметр | 32 мм |
| Особливості | обертання шнура на 360° |
| Термоізольований наконечник | так |
| Довжина шнура | 300 см |
Опис Плойка Remington Advanced Colour Protect (CI8605)
Щоденний стайлінг іноді може привести до втрати кольору і тьмяності волосся. Саме тому ми розробили рішення, яке допоможе зберегти колір і блиск волосся, при цьому, забезпечуючи укладання професійного рівня. Представляємо щипці для укладки Advanced Colour Protect.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше