Тип варильної поверхні - електричні, кількість конфорок - 2, Розміри - 500 х 345 х 90 мм, вага - 5.5 кг, Колір - білий
Характеристики Настільна плита Gefest ПЭ 720
| Тип варильної поверхні | електричні |
| Тип управління | механічне |
| Кількість конфорок | 2 |
| Потужність | 2700 Вт |
| Кількість рівнів нагрівання | плавне регулювання |
| Додаткові характеристики | індикатор увімкнення, прогумовані ніжки |
| Розміри | 500 х 345 х 90 мм |
| Вага | 5.5 кг |
| Колір | білий |
| Виробник | Gefest |
Опис Настільна плита Gefest ПЭ 720
Тип варильної поверхні - електричні, кількість конфорок - 2, Розміри - 500 х 345 х 90 мм, вага - 5.5 кг, Колір - білий
Немає в наявності 1 959 грн
Характеристики Настільна плита Gefest ПЭ 720
| Тип варильної поверхні | електричні |
| Тип управління | механічне |
| Кількість конфорок | 2 |
| Потужність | 2700 Вт |
| Кількість рівнів нагрівання | плавне регулювання |
| Додаткові характеристики | індикатор увімкнення, прогумовані ніжки |
| Розміри | 500 х 345 х 90 мм |
| Вага | 5.5 кг |
| Колір | білий |
| Виробник | Gefest |
Опис Настільна плита Gefest ПЭ 720
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше