Характеристики Плаття дитяче Breeze з фатиновою спідницею (10840-128G-blue)
| Тип | З коротким рукавом, Повсякденне, сукня |
| Вік | 8 років |
| Зріст | 128 см |
| Сезон | тепла весна, літо, тепла осінь |
| Довжина виробу | 66 см |
| Склад матеріалу | 95% бавовна, 5% еластан |
| Колір | м'ятний, різнокольоровий, темно-синій |
| Візерунок | малюнки і написи |
| Декорування | бант, гліттерне напилення, принтовані слова, стрази |
| Застібка | без застібки |
Опис Плаття дитяче Breeze з фатиновою спідницею (10840-128G-blue)
Мила трикотажна сукня «YOU ARE lovely».
Ніжна двоколірна сукня з коротким рукавом - «ліхтариком» і м'якою фатиновою спідницею для маленької модниці.
Сукня пошита з м'якого, бавовняного турецького трикотажу, з додаванням невеликого % еластану для підтримання форми виробу. Трикотаж гарної якості, м'який і дуже приємний на дотик.
Верх сукні світлого м'ятного кольору, прикрашений на грудях принтовими написами, красиво оформленими стразами, що переливаються, і глітерним напиленням. Кругла горловина окантована еластичною трикотажною бейкою.
Спідниця сукні двошарова, темно-синього кольору, прикрашена пришитим бантиком із атласної стрічки. Нижня спідниця – бавовняний трикотаж, верхня (довша за нижню спідницю) – м'який, задрапірований фатин, в тон нижній спідниці. Лінія з'єднання верху сукні зі спідницею не завдасть незручностей при перевдяганні, оскільки вона еластична і добре тягнеться завдяки вставленій резиночці.
Сукня чудово виглядає, чудово носиться і, без жодних сумнівів, сподобається Вашій дитині.
Прати та прасувати, бажано, з виворітного боку.
Доставка Плаття дитяче Breeze з фатиновою спідницею (10840-128G-blue)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Плаття дитяче Breeze з фатиновою спідницею (10840-128G-blue)
| Тип | З коротким рукавом, Повсякденне, сукня |
| Вік | 8 років |
| Зріст | 128 см |
| Сезон | тепла весна, літо, тепла осінь |
| Довжина виробу | 66 см |
| Склад матеріалу | 95% бавовна, 5% еластан |
| Колір | м'ятний, різнокольоровий, темно-синій |
| Візерунок | малюнки і написи |
| Декорування | бант, гліттерне напилення, принтовані слова, стрази |
| Застібка | без застібки |
Опис Плаття дитяче Breeze з фатиновою спідницею (10840-128G-blue)
Мила трикотажна сукня «YOU ARE lovely».
Ніжна двоколірна сукня з коротким рукавом - «ліхтариком» і м'якою фатиновою спідницею для маленької модниці.
Сукня пошита з м'якого, бавовняного турецького трикотажу, з додаванням невеликого % еластану для підтримання форми виробу. Трикотаж гарної якості, м'який і дуже приємний на дотик.
Верх сукні світлого м'ятного кольору, прикрашений на грудях принтовими написами, красиво оформленими стразами, що переливаються, і глітерним напиленням. Кругла горловина окантована еластичною трикотажною бейкою.
Спідниця сукні двошарова, темно-синього кольору, прикрашена пришитим бантиком із атласної стрічки. Нижня спідниця – бавовняний трикотаж, верхня (довша за нижню спідницю) – м'який, задрапірований фатин, в тон нижній спідниці. Лінія з'єднання верху сукні зі спідницею не завдасть незручностей при перевдяганні, оскільки вона еластична і добре тягнеться завдяки вставленій резиночці.
Сукня чудово виглядає, чудово носиться і, без жодних сумнівів, сподобається Вашій дитині.
Прати та прасувати, бажано, з виворітного боку.
Дізнатися детальніше