Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Вибір ITBOX
Характеристики Планшет Senkatel Maximus (T1001)
| Діагональ екрану | 10.1" |
| Вбудована пам'ять | 16 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 1 ГБ |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Фронтальна камера | 2 Мп |
| Операційна система | Android 4.1 |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Інтерфейси і підключення | 1 x microUSB |
| Ємність батареї | 5400 mAh |
| Додатково | G-Sensor |
Опис Планшет Senkatel Maximus (T1001)
SENKATEL Maximus (T1001) відноситься до категорії універсальних планшетів, здатних впоратися з будь-якими завданнями. На його 10-дюймовому екрані високої роздільної здатності зручно переглядати Web-сайти, спілкуватися в соціальних мережах, а також повноцінно працювати - вести листування по електронній пошті, переглядати і редагувати будь-які документи, відбирати і обробляти фотографії. Процесор Intel Atom Z2460, на якому побудований цей планшет, має ту ж архітектуру х86, що і в ноутбуках і настільних комп'ютерах. Завдяки цьому Senkatel Maximus продуктивніше інших планшетів при роботі з інтернетом, і навіть дозволяє користуватися діловими Web-додатками.
10.1", вбудована пам'ять - 16 ГБ, RAM - 1 ГБ, Фронтальна - 2 Мп, Bluetooth, 5400 mAh
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Вибір ITBOX
Характеристики Планшет Senkatel Maximus (T1001)
| Діагональ екрану | 10.1" |
| Вбудована пам'ять | 16 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 1 ГБ |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Фронтальна камера | 2 Мп |
| Операційна система | Android 4.1 |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Інтерфейси і підключення | 1 x microUSB |
| Ємність батареї | 5400 mAh |
| Додатково | G-Sensor |
Опис Планшет Senkatel Maximus (T1001)
SENKATEL Maximus (T1001) відноситься до категорії універсальних планшетів, здатних впоратися з будь-якими завданнями. На його 10-дюймовому екрані високої роздільної здатності зручно переглядати Web-сайти, спілкуватися в соціальних мережах, а також повноцінно працювати - вести листування по електронній пошті, переглядати і редагувати будь-які документи, відбирати і обробляти фотографії. Процесор Intel Atom Z2460, на якому побудований цей планшет, має ту ж архітектуру х86, що і в ноутбуках і настільних комп'ютерах. Завдяки цьому Senkatel Maximus продуктивніше інших планшетів при роботі з інтернетом, і навіть дозволяє користуватися діловими Web-додатками.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації
Відгуки та питання покупців Планшет Senkatel Maximus (T1001)