Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Топ продажів
Характеристики Планшет Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T3100GNASEK)
| Діагональ екрану | 8" |
| Вбудована пам'ять | 16 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 1.5 ГБ |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Основна камера | 5 Мп |
| Фронтальна камера | 1.3 Мп |
| Операційна система | Android 4.2 |
| Ємність батареї | 4450 mAh |
| Виробник | Samsung |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Планшет Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T3100GNASEK)
Новий планшет Samsung Galaxy Tab 8.0 3 (SM-T3100GNASEK) поміщений у витончений тонкий корпус, при цьому має вражаючу функціональність і оснащений широким набором мультимедіа-додатків. Планшети Samsung Galaxy Tab 3 відрізняються компактними розмірами, їх зручно тримати в одній руці навіть кілька годин поспіль. У порівнянні з попередньою серією Samsung Galaxy Tab 2, нові планшети стали ще більш тонкими і легкими, зберігши при цьому свій лаконічний вигляд.
8", вбудована пам'ять - 16 ГБ, RAM - 1.5 ГБ, Основна - 5 Мп, Фронтальна - 1.3 Мп, 4450 mAh
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Топ продажів
Характеристики Планшет Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T3100GNASEK)
| Діагональ екрану | 8" |
| Вбудована пам'ять | 16 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 1.5 ГБ |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Основна камера | 5 Мп |
| Фронтальна камера | 1.3 Мп |
| Операційна система | Android 4.2 |
| Ємність батареї | 4450 mAh |
| Виробник | Samsung |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Планшет Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T3100GNASEK)
Новий планшет Samsung Galaxy Tab 8.0 3 (SM-T3100GNASEK) поміщений у витончений тонкий корпус, при цьому має вражаючу функціональність і оснащений широким набором мультимедіа-додатків. Планшети Samsung Galaxy Tab 3 відрізняються компактними розмірами, їх зручно тримати в одній руці навіть кілька годин поспіль. У порівнянні з попередньою серією Samsung Galaxy Tab 2, нові планшети стали ще більш тонкими і легкими, зберігши при цьому свій лаконічний вигляд.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації