Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Топ продажів
Характеристики Планшет Samsung Galaxy Tab 3 7.0 (SM-T2100GNASEK)
| Діагональ екрану | 7" |
| Вбудована пам'ять | 8 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 1 ГБ |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Фронтальна камера | 1.3 Мп |
| Операційна система | Android 4.2 |
| Інтерфейси і підключення | 1 x microUSB |
| Ємність батареї | 4000 mAh |
| Виробник | Samsung |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Планшет Samsung Galaxy Tab 3 7.0 (SM-T2100GNASEK)
SAMSUNG Galaxy Tab 3 7.0 (SM-T2100GNASEK) - планшет Samsung з екраном 7 дюймів. Від планшета попереднього покоління, Samsung Galaxy Tab 2, новинка головним чином відрізняється дизайном. В апаратному плані зміни мінімальні: тактова частота процесора зросла з 1 до 1,2 ГГц, хоча він залишився 2-ядерним; обсяг оперативної пам'яті залишився рівним 1 ГБ; дозвіл 7-дюймового екрану залишилося колишнім - 1024 х 600 пікселів, що відповідає досить низькою роздільної здатності в 170 точок на дюйм; основна камера залишилася 3-МП, дозвіл ж фронтальним зросла з 0,3 до 1,3 МП.
7", вбудована пам'ять - 8 ГБ, RAM - 1 ГБ, Фронтальна - 1.3 Мп, 4000 mAh
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Топ продажів
Характеристики Планшет Samsung Galaxy Tab 3 7.0 (SM-T2100GNASEK)
| Діагональ екрану | 7" |
| Вбудована пам'ять | 8 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 1 ГБ |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Фронтальна камера | 1.3 Мп |
| Операційна система | Android 4.2 |
| Інтерфейси і підключення | 1 x microUSB |
| Ємність батареї | 4000 mAh |
| Виробник | Samsung |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Планшет Samsung Galaxy Tab 3 7.0 (SM-T2100GNASEK)
SAMSUNG Galaxy Tab 3 7.0 (SM-T2100GNASEK) - планшет Samsung з екраном 7 дюймів. Від планшета попереднього покоління, Samsung Galaxy Tab 2, новинка головним чином відрізняється дизайном. В апаратному плані зміни мінімальні: тактова частота процесора зросла з 1 до 1,2 ГГц, хоча він залишився 2-ядерним; обсяг оперативної пам'яті залишився рівним 1 ГБ; дозвіл 7-дюймового екрану залишилося колишнім - 1024 х 600 пікселів, що відповідає досить низькою роздільної здатності в 170 точок на дюйм; основна камера залишилася 3-МП, дозвіл ж фронтальним зросла з 0,3 до 1,3 МП.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації