Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Топ продажів
Характеристики Планшет Samsung Galaxy Tab 3 10.1 (GT-P5210ZWASEK)
| Діагональ екрану | 10.1" |
| Процесор | Intel Atom Z2560 |
| Вбудована пам'ять | 16 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 1 ГБ |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Фронтальна камера | 1.3 Мп |
| Операційна система | Android 4.2 |
| Ємність батареї | 6800 mAh |
| Виробник | Samsung |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Планшет Samsung Galaxy Tab 3 10.1 (GT-P5210ZWASEK)
Тут дві камери - фронтальна 1,3 Мп і основна на 3 Мп, ємність акумулятора - 6800 мАг. SAMSUNG Galaxy Tab 3 10.1 (GT-P5210ZWASEK) оснащується 10-дюймовим WXGA TFT дисплеєм з роздільною здатністю 1280 х 800 пікселів (щільність пікселів 149 пікселів на дюйм). З інших специфікацій планшета - двоядерний процесор Intel Atom Z2560 (Clover Trail +) з тактовою частотою 1,6 ГГц, 1 ГБ оперативної пам'яті, 16/32 ГБ вбудованої пам'яті (є підтримка MicroSD).
10.1", Intel Atom Z2560, вбудована пам'ять - 16 ГБ, RAM - 1 ГБ, Фронтальна - 1.3 Мп, 6800 mAh
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Топ продажів
Характеристики Планшет Samsung Galaxy Tab 3 10.1 (GT-P5210ZWASEK)
| Діагональ екрану | 10.1" |
| Процесор | Intel Atom Z2560 |
| Вбудована пам'ять | 16 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 1 ГБ |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Фронтальна камера | 1.3 Мп |
| Операційна система | Android 4.2 |
| Ємність батареї | 6800 mAh |
| Виробник | Samsung |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Планшет Samsung Galaxy Tab 3 10.1 (GT-P5210ZWASEK)
Тут дві камери - фронтальна 1,3 Мп і основна на 3 Мп, ємність акумулятора - 6800 мАг. SAMSUNG Galaxy Tab 3 10.1 (GT-P5210ZWASEK) оснащується 10-дюймовим WXGA TFT дисплеєм з роздільною здатністю 1280 х 800 пікселів (щільність пікселів 149 пікселів на дюйм). З інших специфікацій планшета - двоядерний процесор Intel Atom Z2560 (Clover Trail +) з тактовою частотою 1,6 ГГц, 1 ГБ оперативної пам'яті, 16/32 ГБ вбудованої пам'яті (є підтримка MicroSD).
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації