7", вбудована пам'ять - 16 ГБ, RAM - 1 ГБ, Основна - 5 Мп, Фронтальна - 2 Мп, 3G, Wi-Fi, Bluetooth, 3200 mAh
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Вибір ITBOX
Характеристики Планшет Pipo Talk-T6 3G 16GB Black
| Діагональ екрану | 7" |
| Вбудована пам'ять | 16 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 1 ГБ |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Основна камера | 5 Мп |
| Фронтальна камера | 2 Мп |
| Операційна система | Android 4.2 |
| Бездротові можливості | Wi-Fi, Bluetooth, 3G |
| Інтерфейси і підключення | 1 x microUSB |
| Ємність батареї | 3200 mAh |
Опис Планшет Pipo Talk-T6 3G 16GB Black
Планшет Pipo Talk-T6 3G 16GB Black - компактний і недорогий чотирьохядерний 3G-планшет з 7.0-дюймовим IPS-дисплеєм, двома камерами і можливістю здійснення і прийняття дзвінків. Особливості: IPS-екран 7.0 ", роздільна здатність 800 x 1280; чотирьохядерний процесор MediaTek MT6589T 1.5 ГГц; оперативна пам'ять 1 Гб; вбудована пам'ять 16 Гб; 3G-модем; GPS; Wi-Fi 802.11b / g / n; Bluetooth 4.0; FM -радіо; підтримка microSD карт до 32 Гб; фронтальна камера 2 Mп; тильна камера 5 Мп; акселерометр, гіроскоп, датчик освітлення і наближення; акумулятор 3300 мАг
7", вбудована пам'ять - 16 ГБ, RAM - 1 ГБ, Основна - 5 Мп, Фронтальна - 2 Мп, 3G, Wi-Fi, Bluetooth, 3200 mAh
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Вибір ITBOX
Характеристики Планшет Pipo Talk-T6 3G 16GB Black
| Діагональ екрану | 7" |
| Вбудована пам'ять | 16 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 1 ГБ |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Основна камера | 5 Мп |
| Фронтальна камера | 2 Мп |
| Операційна система | Android 4.2 |
| Бездротові можливості | Wi-Fi, Bluetooth, 3G |
| Інтерфейси і підключення | 1 x microUSB |
| Ємність батареї | 3200 mAh |
Опис Планшет Pipo Talk-T6 3G 16GB Black
Планшет Pipo Talk-T6 3G 16GB Black - компактний і недорогий чотирьохядерний 3G-планшет з 7.0-дюймовим IPS-дисплеєм, двома камерами і можливістю здійснення і прийняття дзвінків. Особливості: IPS-екран 7.0 ", роздільна здатність 800 x 1280; чотирьохядерний процесор MediaTek MT6589T 1.5 ГГц; оперативна пам'ять 1 Гб; вбудована пам'ять 16 Гб; 3G-модем; GPS; Wi-Fi 802.11b / g / n; Bluetooth 4.0; FM -радіо; підтримка microSD карт до 32 Гб; фронтальна камера 2 Mп; тильна камера 5 Мп; акселерометр, гіроскоп, датчик освітлення і наближення; акумулятор 3300 мАг
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації