Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Вибір ITBOX
Характеристики Планшет Pipo Max-M7 pro
| Діагональ екрану | 8.9" |
| Вбудована пам'ять | 16 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2 ГБ |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Основна камера | 5 Мп |
| Фронтальна камера | 2 Мп |
| Операційна система | Android 4.2 |
| Ємність батареї | 6300 mAh |
| Виробник | Pipo |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Планшет Pipo Max-M7 pro
8.9", вбудована пам'ять - 16 ГБ, RAM - 2 ГБ, Основна - 5 Мп, Фронтальна - 2 Мп, 6300 mAh
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Вибір ITBOX
Характеристики Планшет Pipo Max-M7 pro
| Діагональ екрану | 8.9" |
| Вбудована пам'ять | 16 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2 ГБ |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Основна камера | 5 Мп |
| Фронтальна камера | 2 Мп |
| Операційна система | Android 4.2 |
| Ємність батареї | 6300 mAh |
| Виробник | Pipo |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Планшет Pipo Max-M7 pro
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації
Відгуки та питання покупців Планшет Pipo Max-M7 pro