9.7", вбудована пам'ять - 16 ГБ, RAM - 2 ГБ, Основна - 5 Мп, Фронтальна - 2 Мп, Bluetooth, 10000 mAh
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Вибір ITBOX
Характеристики Планшет Karbonn Karbonn V97 HD Retina (V97)
| Діагональ екрану | 9.7" |
| Вбудована пам'ять | 16 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2 ГБ |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Основна камера | 5 Мп |
| Фронтальна камера | 2 Мп |
| Операційна система | Android 4.1 |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Інтерфейси і підключення | HDMI |
| Ємність батареї | 10000 mAh |
Опис Планшет Karbonn Karbonn V97 HD Retina (V97)
Планшет V97 HD Karbonn має 9,7-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 2048 х 1536 пікселів Retina, сенсором підтримується 10 торкань (дисплеї виробництва LG дисплеїв). Планшет побудований на новітньому чіпсеті Rockchip RK3188 з максимальною тактовою частотою 1,8 ГГц, за графіку відповідає 4-ядернийMali400 з тактовою частотою до 533 МГц.
9.7", вбудована пам'ять - 16 ГБ, RAM - 2 ГБ, Основна - 5 Мп, Фронтальна - 2 Мп, Bluetooth, 10000 mAh
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Вибір ITBOX
Характеристики Планшет Karbonn Karbonn V97 HD Retina (V97)
| Діагональ екрану | 9.7" |
| Вбудована пам'ять | 16 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2 ГБ |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Основна камера | 5 Мп |
| Фронтальна камера | 2 Мп |
| Операційна система | Android 4.1 |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Інтерфейси і підключення | HDMI |
| Ємність батареї | 10000 mAh |
Опис Планшет Karbonn Karbonn V97 HD Retina (V97)
Планшет V97 HD Karbonn має 9,7-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 2048 х 1536 пікселів Retina, сенсором підтримується 10 торкань (дисплеї виробництва LG дисплеїв). Планшет побудований на новітньому чіпсеті Rockchip RK3188 з максимальною тактовою частотою 1,8 ГГц, за графіку відповідає 4-ядернийMali400 з тактовою частотою до 533 МГц.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації
Відгуки та питання покупців Планшет Karbonn Karbonn V97 HD Retina (V97)