чи скористайтесь пошуком:
1, 10.4", 2000 x 1200, Unisoc Tiger T610, вбудована пам'ять - 64 ГБ, RAM - 4 ГБ, Основна - 8 Мп, Фронтальна - 5 Мп, Wi-Fi, Bluetooth, 8200 mAh, Колір - синій
код: U0974781 сьогодні
Гарантія 12 міс
4699 4269 грн код: U0974781 сьогодні
+ 155 балів ITbox
10.1", 1280 х 800, Allwinner A523, вбудована пам'ять - 128 ГБ, RAM - 4 ГБ, Основна - 8 Мп, Фронтальна - 5 Мп, Wi-Fi, Bluetooth, 5100 mAh, Колір - блакитний
Топ продажів
код: U0974782 сьогодні
Гарантія 12 міс
4699 4269 грн код: U0974782 сьогодні
10.1", 1280 х 800, Allwinner A523, вбудована пам'ять - 128 ГБ, RAM - 4 ГБ, Основна - 8 Мп, Фронтальна - 5 Мп, Wi-Fi, Bluetooth, 5100 mAh, Колір - сірий
Топ продажів
код: U1129329 сьогодні
Гарантія 12 міс
3199 грн код: U1129329 сьогодні
+ 92 бала ITbox
10.1", 1280 x 800, Allwinner A133, вбудована пам'ять - 64 ГБ, Частота оновлення екрану - 60 Hz, RAM - 2 ГБ, Основна - 8 Мп, Фронтальна - 5 Мп, Wi-Fi, Bluetooth, 5100 mAh, Колір - сірий
Топ продажів
код: U1011260 сьогодні
Гарантія 12 міс
4699 4269 грн код: U1011260 сьогодні
10.1", 1280 х 800, Allwinner A523, вбудована пам'ять - 128 ГБ, RAM - 4 ГБ, Основна - 8 Мп, Фронтальна - 5 Мп, Wi-Fi, Bluetooth, 5100 mAh, Колір - зелений
Разом дешевше Планшет Nokia T20 10.4" LTE 4/64Gb Blue (F20RID1A063)
Характеристики Планшет Nokia T20 10.4" LTE 4/64Gb Blue (F20RID1A063)
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Основна камера | 8 Мп |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Операційна система | Android 11 |
| Бездротові можливості | Wi-Fi, Bluetooth |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB |
| Ємність батареї | 8200 mAh |
| Додатково | захист: IP52 |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Ширина (мм) | 157.5 мм |
| Висота (мм) | 247.6 мм |
| Товщина (мм) | 7.8 мм |
| Вага (г) | 465 |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Колір задньої панелі | синій |
| Виробник | Nokia |
| Штрихкод | 6438409077622 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Читати повністю
Опис Планшет Nokia T20 10.4" LTE 4/64Gb Blue (F20RID1A063)
Планшет Nokia T20 10.4" LTE 4/64Gb Blue (F20RID1A063) Костянтин Покупал для чтения/интернета. Со своими задачами справляется полностью.
Ще
1, 10.4", 2000 x 1200, Unisoc Tiger T610, вбудована пам'ять - 64 ГБ, RAM - 4 ГБ, Основна - 8 Мп, Фронтальна - 5 Мп, Wi-Fi, Bluetooth, 8200 mAh, Колір - синій
код: U0974781 сьогодні
Гарантія 12 міс
4699 4269 грн код: U0974781 сьогодні
+ 155 балів ITbox
10.1", 1280 х 800, Allwinner A523, вбудована пам'ять - 128 ГБ, RAM - 4 ГБ, Основна - 8 Мп, Фронтальна - 5 Мп, Wi-Fi, Bluetooth, 5100 mAh, Колір - блакитний
Топ продажів
код: U0974782 сьогодні
Гарантія 12 міс
4699 4269 грн код: U0974782 сьогодні
10.1", 1280 х 800, Allwinner A523, вбудована пам'ять - 128 ГБ, RAM - 4 ГБ, Основна - 8 Мп, Фронтальна - 5 Мп, Wi-Fi, Bluetooth, 5100 mAh, Колір - сірий
Топ продажів
код: U1129329 сьогодні
Гарантія 12 міс
3199 грн код: U1129329 сьогодні
+ 92 бала ITbox
10.1", 1280 x 800, Allwinner A133, вбудована пам'ять - 64 ГБ, Частота оновлення екрану - 60 Hz, RAM - 2 ГБ, Основна - 8 Мп, Фронтальна - 5 Мп, Wi-Fi, Bluetooth, 5100 mAh, Колір - сірий
Топ продажів
код: U1011260 сьогодні
Гарантія 12 міс
4699 4269 грн код: U1011260 сьогодні
10.1", 1280 х 800, Allwinner A523, вбудована пам'ять - 128 ГБ, RAM - 4 ГБ, Основна - 8 Мп, Фронтальна - 5 Мп, Wi-Fi, Bluetooth, 5100 mAh, Колір - зелений
Характеристики Планшет Nokia T20 10.4" LTE 4/64Gb Blue (F20RID1A063)
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Основна камера | 8 Мп |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Операційна система | Android 11 |
| Бездротові можливості | Wi-Fi, Bluetooth |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB |
| Ємність батареї | 8200 mAh |
| Додатково | захист: IP52 |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Ширина (мм) | 157.5 мм |
| Висота (мм) | 247.6 мм |
| Товщина (мм) | 7.8 мм |
| Вага (г) | 465 |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Колір задньої панелі | синій |
| Виробник | Nokia |
| Штрихкод | 6438409077622 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Читати повністю
Опис Планшет Nokia T20 10.4" LTE 4/64Gb Blue (F20RID1A063)
Планшет Nokia T20 10.4" LTE 4/64Gb Blue (F20RID1A063) Костянтин Покупал для чтения/интернета. Со своими задачами справляется полностью.
Ще
Аксесуари Планшет Nokia T20 10.4" LTE 4/64Gb Blue (F20RID1A063)
Витратні матеріали Планшет Nokia T20 10.4" LTE 4/64Gb Blue (F20RID1A063)
Програмне забезпечення Планшет Nokia T20 10.4" LTE 4/64Gb Blue (F20RID1A063)
Бренди в категорії Планшети
Відгуки та питання покупців Планшет Nokia T20 10.4" LTE 4/64Gb Blue (F20RID1A063)